Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 dada je vool

Goto down 
+3
Megakill
Sed
dada
7 posters
AutorZpráva
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 4:46 pm

dada ztratil NM heavy armor Sad

jak se to stalo...

Pohadka o zlem trpaslikovi "SPOILFORBOP"


Bylo nebylo, ze sedmero horami ze sedmero rekami nedaleko Rune Townu je misto zvane Beast Farma. Tu se dva bratri, svarni to mladenci vydali prozkoumat toto uzemi a vyspoilovat tam jeden pekny recept.

Pekne kosi a spoilujou mobiky a tu se objevi osklivy zly kouzelnik, ktery sebou mel maleho trpaslicka. Pri blizsim ohledani bratri zjistuji, ze se jedna o nepratele. Bystrejsi bratr Azuros nebojacne bezi kouzelnikovi vysvetlit kdo je tu sef, ale zly kouzelnik bratra Azurose zabil Sad Bratr x7 smutne breci nad pozustatky bratra Azurose a nevsimnul si ze za nim bezi zly maly trpaslik.

Zly trpaslik stunuje nebojacneho bojovnika x7 a dava fake death. V tom se na x7 sesypou moby, ktere tahl zly trpaslik za sebou a x7 zabijou. S tichym uzasem x7 sleduje jak z nej na zem pada brneni Sad


Zly trpaslik krade brneni a dekuje.

Konec pohadky.


A pak ze vechny pohadky maji dobry konec Sad
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:23 pm

DADO jestli chces, mužu ti půjčit ((dokud nebudu 61)) mjla Very Happy

edit: ne že by to nahradilo NM, ale jen ať nejsi smutný, že nemáš žádný A gr armor na žádné postavě ))

edit 2: takové svině nemám rád, třeba jako já, když byla sedinka 40+ lvl a neměl sem C shoty, tak sem dal jednomu trpošovi stun a on mi jich 5k dropl )) --- tito lidé musejí být systematicky odstraněni!!! bez výjimek.


Naposledy upravil dne Fri Dec 21, 2007 5:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:28 pm

si hodny sede DIK, ale vydrzim to s DOOMem na lukarovi do 75 a destro bude mit v pondeli talluma
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:29 pm

dada napsal:
si hodny sede DIK, ale vydrzim to s DOOMem na lukarovi do 75 a destro bude mit v pondeli talluma

no o to to je horší...nm mohla jit na sedinku kurec palec

edit: a přečti si všechny ty edity Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 5:51 pm

Sed napsal:


edit 2: takové svině nemám rád, třeba jako já, když byla sedinka 40+ lvl a neměl sem C shoty, tak sem dal jednomu trpošovi stun a on mi jich 5k dropl )) --- tito lidé musejí být systematicky odstraněni!!! bez výjimek.

to kill sedinka is my xmas dream
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 6:06 pm

u can do it )) but i love the 69 lvl...so just few times Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 6:09 pm

Sed napsal:
DADO jestli chces, mužu ti půjčit ((dokud nebudu 61)) mjla Very Happy

edit: ne že by to nahradilo NM, ale jen ať nejsi smutný, že nemáš žádný A gr armor na žádné postavě ))

edit 2: takové svině nemám rád, třeba jako já, když byla sedinka 40+ lvl a neměl sem C shoty, tak sem dal jednomu trpošovi stun a on mi jich 5k dropl )) --- tito lidé musejí být systematicky odstraněni!!! bez výjimek.
Jo a co já dostanu ??? thecu ???? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 6:20 pm

Mno tak Mercy by mel mit jeste stale NM z Khaitlicky. Vzhledem k tomu ze do L2 hrobu odesla s hlubokou laskou k Dadovi v srdci, jiste by jeji duse na vecnosti plesala, kdyby hnusnej Mercoun nakulil briskne armor Dadovi.. tak sup sup, at to lita, nebo bude zle... alien
Návrat nahoru Goto down
Mostik

Mostik


Poeet p?íspivku : 58
Age : 40
Localisation : Chomutov
Registration date : 24. 05. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 6:26 pm

Bohuzel je to smutne, ale zivot jde dal. Vim ze Tallum ti nebude sluset tak jako NM, ale snad to nejak zvladnes. BTW moc krasna pohadka, ale smutna Crying or Very sad .

PS: Nemam rad sorce.... Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.hcklasterec.cz
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 8:07 pm

postavime novou voe drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
DrKILLER

DrKILLER


Poeet p?íspivku : 173
Age : 33
Localisation : Trenčín
Registration date : 02. 06. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 10:51 pm

Megakill napsal:
Sed napsal:
DADO jestli chces, mužu ti půjčit ((dokud nebudu 61)) mjla Very Happy

edit: ne že by to nahradilo NM, ale jen ať nejsi smutný, že nemáš žádný A gr armor na žádné postavě ))

edit 2: takové svině nemám rád, třeba jako já, když byla sedinka 40+ lvl a neměl sem C shoty, tak sem dal jednomu trpošovi stun a on mi jich 5k dropl )) --- tito lidé musejí být systematicky odstraněni!!! bez výjimek.
Jo a co já dostanu ??? thecu ???? Very Happy Very Happy Very Happy
ked ju tolko chces,tak ja ti ju kupim Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.e-sports.sk
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 11:49 pm

DrKILLER napsal:
Megakill napsal:
Sed napsal:
DADO jestli chces, mužu ti půjčit ((dokud nebudu 61)) mjla Very Happy

edit: ne že by to nahradilo NM, ale jen ať nejsi smutný, že nemáš žádný A gr armor na žádné postavě ))

edit 2: takové svině nemám rád, třeba jako já, když byla sedinka 40+ lvl a neměl sem C shoty, tak sem dal jednomu trpošovi stun a on mi jich 5k dropl )) --- tito lidé musejí být systematicky odstraněni!!! bez výjimek.
Jo a co já dostanu ??? thecu ???? Very Happy Very Happy Very Happy
ked ju tolko chces,tak ja ti ju kupim Smile
ty mi koupiš Tallum LA set ?? Si hodnej cheers
Návrat nahoru Goto down
DrKILLER

DrKILLER


Poeet p?íspivku : 173
Age : 33
Localisation : Trenčín
Registration date : 02. 06. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 12:42 am

Megakill napsal:
DrKILLER napsal:
Megakill napsal:
Sed napsal:
DADO jestli chces, mužu ti půjčit ((dokud nebudu 61)) mjla Very Happy

edit: ne že by to nahradilo NM, ale jen ať nejsi smutný, že nemáš žádný A gr armor na žádné postavě ))

edit 2: takové svině nemám rád, třeba jako já, když byla sedinka 40+ lvl a neměl sem C shoty, tak sem dal jednomu trpošovi stun a on mi jich 5k dropl )) --- tito lidé musejí být systematicky odstraněni!!! bez výjimek.
Jo a co já dostanu ??? thecu ???? Very Happy Very Happy Very Happy
ked ju tolko chces,tak ja ti ju kupim Smile
ty mi koupiš Tallum LA set ?? Si hodnej cheers
ano kupim ti theca Smile a nech uz ide supreeeeeem lebo som dnes stratil asi 20% expov a nejde mi to podla planu Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.e-sports.sk
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 3:58 pm

DrKILLER napsal:
Megakill napsal:
DrKILLER napsal:
Megakill napsal:
Sed napsal:
DADO jestli chces, mužu ti půjčit ((dokud nebudu 61)) mjla Very Happy

edit: ne že by to nahradilo NM, ale jen ať nejsi smutný, že nemáš žádný A gr armor na žádné postavě ))

edit 2: takové svině nemám rád, třeba jako já, když byla sedinka 40+ lvl a neměl sem C shoty, tak sem dal jednomu trpošovi stun a on mi jich 5k dropl )) --- tito lidé musejí být systematicky odstraněni!!! bez výjimek.
Jo a co já dostanu ??? thecu ???? Very Happy Very Happy Very Happy
ked ju tolko chces,tak ja ti ju kupim Smile
ty mi koupiš Tallum LA set ?? Si hodnej cheers
ano kupim ti theca Smile a nech uz ide supreeeeeem lebo som dnes stratil asi 20% expov a nejde mi to podla planu Sad Very Happy
Supreme jede akorát s lagama jak kks velkýma
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dada je vool Empty
PříspěvekPředmět: Re: dada je vool   dada je vool Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dada je vool
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» dada

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: SPAM + volná zábava-
Přejdi na: