Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Queeg!

Goto down 
+5
dada
ramses
Mostik
NoMercy
Khaitle
9 posters
AutorZpráva
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 3:26 am

Zavřete oči, odcházím...Arrow Arrow Arrow

Proč? Protože se už příliš dloho poflakuju. Rozhodl jsem se, že se nespokojím s málem, protože se s ním spokojit nemusím. Naštěstí žiju ve společnosti, kde stačí chtít, kde stačí vytrvalost a vůle.

Je mi 21. Pokud chci nečeho dosáhnout, je nejvyší čas hejbnout kostrou. Přehodnotil jsem své priority. Rozhodl jsem se, že se budu na plno věnovat Grafice a komiksu. Veškeré své druhořadé zájmy odsunu do pryč. Jestli si mě kdy lidé budou za něco vážit, jestli si kdy budu moci vážit já sebe sama, rozhodně to nebude za to, jak jsem si pěkne krátil čas lineagem.

Nebudu vás nudit svými existencionalistyckými úvahami. Zkrátka jsem se rozhodl a končím.

Z toho co jsem měl možnost vás poznat, jste fajn lidi. budu si vás pamatovat.

Svý Acc dám Adamovi (Shani), Ať s nim provede, co uzná za vhodný. Co se týče klanovejch financí, přál bych si, aby po mně převzal štafetu bankovníka Roderick. Je to největší donátor, nemá žádnou administrativní funkci a myslím že mu to půjde líp než mě...

Mno chlapi, přišel jsem se rozloučit.
Tak ahoj Ráme, doufám že ti to s tou kočanskou vyjde...
Ahoj Shani, doufám že jednou, a nebude to trvat dlouho, se ti splní ten tvůj sen a vrzneš si...
A ty No Mercy. Doufám že jednou potkáš mimozemšťany a že ti vrátí tělo, a budeš důstojníkem. A taky pohlavně žít a přeju ti všechno, co si myslíš že ti chybí ke štěstí...

Mno, nesnáším dlouhý loučení. Třeba až si jednou půjdete trsnout na dýzu, tak si připijete na starýho Soleho a řeknete si:" no nebylo to tak zlý když s náma byl. Možná že to nebyl ten nejrychlejší počítač co vynalezli, ale byl prima". Jo a poslední věc, 45,265881. Druhá odmocnina z dvou tisíc čtyřiceti devíti. Nejsem rychlý, ale nakonec to dám dohromady.

Mno končit se má s písní na rtech:
Já teď jsem sám, jen sám.
Volba zemřít či s vámi žít. Co dál?
Komu, komu jen se svěřit mám?
Jsem sám, jsem sám....

ERASE.....
.....ERASE COMPLETED
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 11:49 am

ty vole dominiku, jak by rek jeden muj kamarad, rves mi koule. ale na druhou stranu te chapu, taky mivam nutkni s tim obcas prastit a i se mi to na pomerne dlouhou dobu povedlo ale stejskalo se mi, ne ani tak po hrani jako po lidech, tak doufam ze nam apon prides obcas povypravet ty svoje existencionalistysky zvasy na TS Very Happy Very Happy
jinak k tem mimozemslanum, telo je mi na hovno, pral bych si bazen plnej redbulu s vodkou, tri kocky v nem a potapecsky brejle...Smile Smile popripade kritona polityho javorovym sirupem

jo a docela me bavi predstava ze si nekdy koupim komiks a dole bude napsano by domajz strand...GL chlape
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
Mostik

Mostik


Poeet p?íspivku : 58
Age : 40
Localisation : Chomutov
Registration date : 24. 05. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 12:02 pm

OMG. Bude nam smutno.. Hlavne Dada bude velmi smutny Smile. Ale chapu... Mej se pekne a hodne stesti v "realnem zivote".

PAPA Sad

BTW kde mame Full plate Question Question Question bounce bounce bounce


Naposledy upravil dne Sun Oct 21, 2007 12:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.hcklasterec.cz
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 12:05 pm

mno a nechces necaht parit sveho mladsiho bratra?Smile

ale jinak GL v RL, mej se pekne. farao
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 12:39 pm

Mno jen k tomu full palatu, abych nezustal nic dluzen, stratil ho sice muj bratr a ten bude hrat dal, ale kdyby nebylo me, zrejme by se to nestalo, takze jsem zacal delat opatreni, ktera uz bohuzel nedotahnu....

Helma je na Khaitli... Adam ti ji pak navali, Zetorka je vytazena na na lvl aby mohla spoilovat rcp a keye na fp armor, jeden rcp uz jsem spoilnul, takze to at ti taky da. Pak mam jeste veci co nejsou klanovy ale ciste moje. Rad bych vam je dal jako kompenzaci tzn: compost a Yaxu na 3+ ze Zetorky a leather set z Kiriny, Cenou to ten FP zdaleka prevysi, takze to snad bude stacit... Omlovam se, ale vzhledem k tomu, že jsem seknul s aktivnim hranim to nemuzu dotahnout. Sad

PS: Khaitlicka by si moc Prala, aby na rozloucenou a ve znameni hory prenasejici a vecnost trvajici lasky dostal jeji DS Dada, kdyz bude mit dva muze na jednom zkusit over ench a kdyz se povede, bude jeste vetsi fesak nez si ho uchovava ve sve blahe zelene pameti;)

PPS: delb prosim vratte Mercymu, je na Kiri.
Návrat nahoru Goto down
Mostik

Mostik


Poeet p?íspivku : 58
Age : 40
Localisation : Chomutov
Registration date : 24. 05. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 12:59 pm

Khaitle napsal:
Helma je na Khaitli... Adam ti ji pak navali, Zetorka je vytazena na na lvl aby mohla spoilovat rcp a keye na fp armor, jeden rcp uz jsem spoilnul, takze to at ti taky da. Pak mam jeste veci co nejsou klanovy ale ciste moje. Rad bych vam je dal jako kompenzaci tzn: compost a Yaxu na 3+ ze Zetorky a leather set z Kiriny


OOO tys tak stedry... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.hcklasterec.cz
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 1:20 pm

Smile hezke rozlouceni, rad jsem te poznal a mrzi me ze nam to s tou svatbou neklaplo

bb dada

btw. radeji vymente DS za jinou ackovku
Návrat nahoru Goto down
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 2:10 pm

Tak is to užívej jak chceš a někdy se stav ale věřím tomu že se nkdy vrátíš sice jsme si nikdy nepokecali ale co jsem slyšel jak kecáš atd... věřím že jsi v pohodě tak GL v životě
Návrat nahoru Goto down
Bohunak

Bohunak


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 02. 09. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 2:13 pm

tak se mej kamo!:cyclops cyclops hodne stesti BBBBBBBBBBBB urcite se prijd podivat na TS!!!!!!!!!!!bounce rabbit bounce
Návrat nahoru Goto down
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 3:14 pm

Nj apríl musí bejt.
Návrat nahoru Goto down
DrKILLER

DrKILLER


Poeet p?íspivku : 173
Age : 33
Localisation : Trenčín
Registration date : 02. 06. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 3:51 pm

Aeon napsal:
Nj apríl musí bejt.
ty si LOL Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy apriiil Very Happy Very Happy Very Happy
Dominik,budes mi moooc chybat tak nech sa ti dari v reale,velke CUS na zaver.
Ps:PROSIMTA dopis mi este adenky do financneho uradu co som ti daval s AA a potom s brachovho WC tusim 6kk alebo 7.5kk,ale ty vies presne Smile papa Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.e-sports.sk
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 5:23 pm

DrKILLER napsal:
Aeon napsal:
Nj apríl musí bejt.
ty si LOL Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy apriiil Very Happy Very Happy Very Happy
Dominik,budes mi moooc chybat tak nech sa ti dari v reale,velke CUS na zaver.
Ps:PROSIMTA dopis mi este adenky do financneho uradu co som ti daval s AA a potom s brachovho WC tusim 6kk alebo 7.5kk,ale ty vies presne Smile papa Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Bylo to 5,5M a uz je to tam davno napsany Wink
Návrat nahoru Goto down
DrKILLER

DrKILLER


Poeet p?íspivku : 173
Age : 33
Localisation : Trenčín
Registration date : 02. 06. 07

Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 6:02 pm

Khaitle napsal:
DrKILLER napsal:
Aeon napsal:
Nj apríl musí bejt.
ty si LOL Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy apriiil Very Happy Very Happy Very Happy
Dominik,budes mi moooc chybat tak nech sa ti dari v reale,velke CUS na zaver.
Ps:PROSIMTA dopis mi este adenky do financneho uradu co som ti daval s AA a potom s brachovho WC tusim 6kk alebo 7.5kk,ale ty vies presne Smile papa Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Bylo to 5,5M a uz je to tam davno napsany Wink
aha dik,lebo mne sa zna nvm preco ze tych 36mega som tam mal uz davno
Návrat nahoru Goto down
http://www.e-sports.sk
Sponsored content





Queeg! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Queeg!   Queeg! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Queeg!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Queeg 2, promin mibe ze sem te usek

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: