Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Koncim...

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:52 pm

... se spoilovanim pro klan, protoze bohuzel musim shanet matros na C equip na subku.


... s odevzdavanim prachu do klanu, protoze nasemu CLku preskocilo.



Jak vsichni jiste vite, Shaniho zhodnocovani klanovych prostredku je posledni dobou vyjadreno hodne strmou krivkou. Bohuzel smeruje dolu...

Pri jeho prvnim enchantovacim zachvatu se mu zazrakem podarilo vytahnout DS na +9. Tim koncime s dobrymi zpravami.

Na mou primou zadost, at ho necha tak, protoze dyka se mi bude vice nez hodit na moji subku mi odpovedel, ze to tu dyku radeji rupne. Jak rekl, tak udelal. Neresil jsem to, protoze jsem vedel, ze jsou v zaloze jeste dva dalsi DS +3. Ovsem ted jsem se dozvedel, ze on navzdory faktu, ze alespon jednu z nich budu potrebovat vsechny rozbil. Plus nejake fisty.

Takze suma sumarum, kdyz k tomu pripocteme ten zkurvenej SoM, tak jsme prisli nejmin o jeden soul krystal stage 12. Behem tydne. Gratuluji.

Pokud to vsechno zamerne kurveni veci, ktere potrebuji clenove klanu ma nejaky hlubsi duvod, ktery mi unika, tak mi ho prosim oznamte. Me osobne to zatim vice nez pripomina Kajovu akci Kompost na +20...
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:08 pm

s tim somem si delas prdel ne? ty mu vycistas ze se mu nepovedla zbran???? OMG az rupne tobe tak ti taky nebudeme rikat ze si klanu zkurvil 100 mega, jako tohle mi prislo jako uplne zbytecna a dementni poznamka, k tomu enchantovani, to adam prepisk to jo, taky uz davno slibil ze s enchantovanim konci a ruku na srdce ty veci se tam valej pul roku a ani se na ne nevzpomene a kdyz se to rupne, tak je kvuli tomu humbuk, to ze rupnul 4 to je kktina, ale kdyz to chtel dat na +10 tak to proste zkusil to se stava ze to rupne. jinak kdo jinej nez CL by to mel enchantovat? a to ze se poserou 4 ceckovy zbrane mi zase jako takova tragedie nepride... rozhodne ne jako neco kvuli cemu se ma cenu hadat


Naposledy upravil dne Thu Oct 04, 2007 8:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:13 pm

jo a este k ty kajove akci, adam to nedelal pro sebe ale byly by to adeny pro klan to je rozdil a dalsi rozdil je ze rosekal neco co tam bylo vicemene navic, takze by ses mel mozna malinko uklidnit. to ze posral vsechno to byla chyba ale jinak kdyby rupnul jen 3 tak to schvaluju
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:22 pm

jj, jasne... to s tim SoMem je blbost, ale byl sem proste nasranej, ze sem s Adamem mluvil behem enchantovani a jasne sem mu rikal, ze bych potreboval C dyku. A kdyz mi to na to odpovi, ze to ji radsi rupne nez aby mi ji daval, tak je to vtipny jen do ty doby, nez to fakt udela...
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:26 pm

to sem rad, ze aspon tohle vis, a pokud vim tak ode me mas bluntu tak si ji vymen za dyku a je vymalovano, ja se bez ty blunty neporesu, budu se spoilem mlatit deckem nez abyste se tady kvuli tomu vsichni pohadali jak petilety hovada
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:27 pm

jako to ze na to adam sere je vseobecne znama vec a na to jak vlazne to vsechno berem tak se vytacis az moc, ty vole jako mist DS na +9 nebo +3 je rozdil tak max den expeni nez dostanes krisu po mibovi, tak klidni
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:29 pm

Priznavam rozbil jsem celkem 4 C grade zbrane. V hodnote (4*7 500 000) asi 30 M z toho asi 14m je z5 v podobe C-cry. Na druhou stranu ty zbrane se v cwh valely asi 2 mesice bez ladu a skladu. Pocitat neco ze by melo hodnotu 80 M kdyz stejne nikdo nebyl kdo by to enchanotaval je kravina. Rozbiti A zbrane se muze stat kazdymu, hold sem si vybral slabou chwilku, doufam ze nebudes mit stejny stesti jako ja. To ze ma hodnotu 180kk... ok tak vezmem Azurosovi jeho SoM a prodame ho ne? kdyz ma hodnotu 180kk, kdyz se k tomu pripoctou ty nepovedeny enchanty tak to mame na SA 12. Je pravda ze si mi rikal at prestanu a ja taky odpovedel ze to radsi prasknu nez to dam tobe. Nemyslel jsem to ve zlym, jestli sis ece nevsim za tu dobu na TS takhle mluvim porad, chtel sem to mit proste na +10. Jestli si myslis ze sem to prasknul jen proto aby si nic nedostal si na omylu. Kdyz ti jde tolik o ten DS +3 udelam ti klidne 2 +3 na svy vlastni naklady !.
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:31 pm

R
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:37 pm

sorry ale takhle se posrat kvuli 4 zbranim mi pride fakt jako hovadina, kdyby ti dal ten DS na +10 tak by si radosti skakal 4 metry vysoko a kdyz to rupne tak se budem hadat WTF? proste to prepisk, JEDNOU, ja sem taky vyhodil dvoje dualy do kose misto abych je zkrystalizoval, to bysh se uz musel vobesit kdybych to bral jako ty
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:43 pm

Kdyby udelal DS+10, tak ho proda. Krom toho jsem ho zadal, aby to z tech +9 uz vejs nehnal. A i pak mi to bylo fuk, me by bohate stacil ten na +3. Me nejde o zkurveny 4 zbrane, ale o pristup. Jak by se ti libilo, kdybys rekl CLku, ze bys potreboval jednu vec z CWH a on ji obratem zkrystalizoval? Ale uz to nehodlam resit, pokud Adam zacne enchantovat trochu s rozmyslem a veci, ktere nejsou zrovna potreba, tak v klidu. Ale tohle mi prislo jako vylozenej naschval. Howgh.
Návrat nahoru Goto down
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:49 pm

Rikat +3 naenchatovany u C zbrane je blbost, kdyz enchant stoji 110 BS
a 110000 aa. Proste se to nepovedlo asi sem mel nakou slabou chwilku.
Po 155 lvlech subclass a noblesse Q se clowek musi nejak odreagovat ale
nemyslim si ze to stoji za takovouhle hadanici.
Návrat nahoru Goto down
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:50 pm

kaozz napsal:
Kdyby udelal DS+10, tak ho proda. Krom toho jsem ho zadal, aby to z tech +9 uz vejs nehnal. A i pak mi to bylo fuk, me by bohate stacil ten na +3. Me nejde o zkurveny 4 zbrane, ale o pristup. Jak by se ti libilo, kdybys rekl CLku, ze bys potreboval jednu vec z CWH a on ji obratem zkrystalizoval? Ale uz to nehodlam resit, pokud Adam zacne enchantovat trochu s rozmyslem a veci, ktere nejsou zrovna potreba, tak v klidu. Ale tohle mi prislo jako vylozenej naschval. Howgh.
Subclass ece nemas hotovej, az ho budes mit dostanes DS+3.
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:50 pm

ty me neposlouchas rikal ze to udelel jednou, tak to posral, je to idiot, ty sio taky idiot ze si z toho udelal takovou aferu a ja sem idiot ze to tu tak desne resim, takze se vsichni uklidnime a myslim ze DS na +3 fakt neni problem, takze kurvafixdoprdele nevim co tu tak dlouho mrdame
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:00 pm

taky si myslim ze jako klan sme kurevsky solidarni a ze se muzem pretrhnout aby mel kazdej to co chce pokud je to v nasich silach a ze jedno maly rupnuti v bedne za pul roku se da tolerovat, kdybys vedel co delaj jiny CL tak bys adama miloval za to jak je na nas hodnej a benevolentni
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:01 pm

No jak jsem rikal, uz to nehodlam resit. Ty pises porad dokola to samy, takze diskuze se tomu moc rikat neda, nekdo mi tam maze prispevky, ve kterych se snazim vysvetlit, o co mi jde, tak to nema cenu resit. DS neni problem, v pohode si ho poridim i s enchantama, ale propriste bych chtel navrhnout, aby se overenchantovaly takove zbrane, ktere uz nikdo nebude potrebovat. Pak nebude potreba je zbytecne znova kupovat, kdyz rupnou a zbyde vic prachu na veci, ktere jsou potreba. To je cele.
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:05 pm

ja sem ti vcera dal sekeru, za kterou dostanes DS tak nebrec, jediny co je potreba je 7 kamen, ten sem udelal a naky 4m na enchanty ktery by adam stejne kupoval, takze vlastne rozbil zbran ktera navic byla, nechci ho obhajovat ale fakt mi pride ze delas desnej bordel kvuli picovine
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:14 pm

kaozz napsal:
No jak jsem rikal, uz to nehodlam resit. Ty pises porad dokola to samy, takze diskuze se tomu moc rikat neda, nekdo mi tam maze prispevky, ve kterych se snazim vysvetlit, o co mi jde, tak to nema cenu resit. DS neni problem, v pohode si ho poridim i s enchantama, ale propriste bych chtel navrhnout, aby se overenchantovaly takove zbrane, ktere uz nikdo nebude potrebovat. Pak nebude potreba je zbytecne znova kupovat, kdyz rupnou a zbyde vic prachu na veci, ktere jsou potreba. To je cele.
Sry ten prispevek sem se preklik misto quote sem dal edit. Nikdy o zadny zbrani nevis jesli ji budes potrebovat nebo ne. C grade je nejlepsi na enchant pze se daj sehnat behem okmaziku. Nejsem hovado abych enchantoval B grade. Nadruhou stranu kdyby se nic neenchantovalo tak by o tech DS nemel nikdo ani paru, nez bys dokoncil subclass Q. Omlouvam se, ze sem pripravil klan o 16kk (je to ale smesna cena s porovnanim s prasknutym A grade craftem)
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:15 pm

NoMercy napsal:
ja sem ti vcera dal sekeru, za kterou dostanes DS tak nebrec, jediny co je potreba je 7 kamen, ten sem udelal a naky 4m na enchanty ktery by adam stejne kupoval, takze vlastne rozbil zbran ktera navic byla, nechci ho obhajovat ale fakt mi pride ze delas desnej bordel kvuli picovine

Ano, ten samy blabol poosme. Me fakt staci rict jednou, maximalne trikrat. Pokud sis nevsiml, tak v poslednich prispevcich uz zadny bordel nedelam. Uz jen navrhuji, co by se melo vzit v uvahu pri enchantovani. Tak se na me uz konecne vyser a zkus se vyjadrit taky k necemu jinemu nez k memu prvnimu prispevku, ktery jsem psal v afektu. Nevim, cemu presne nerozumis na tom, ze si ten DS dam dohromady sam. Nebude to problem, D krystalu mam spoustu a na par CC se taky jeste zmuzu, tak ze me laskave nedelej nechopneho blbce. Uz ponekolikate pisu, ze pro me je to vyresene, za ten blabol o SoMu jsem se Shanimu omluvil (pak to sice nekdo smazal, ale to uz neni muj problem) a byl bych rad, ze kdyz nekoho v klanu o neco nekdy v budoucnu pozadam, tak zas neudela pravy opak.

A opravdu bych ocenil, kdybys jako reakci nenapsal to same podevate. Dik.
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:17 pm

citace :
Sry ten prispevek sem se preklik misto quote sem dal edit. Nikdy o zadny zbrani nevis jesli ji budes potrebovat nebo ne. C grade je nejlepsi na enchant pze se daj sehnat behem okmaziku. Nejsem hovado abych enchantoval B grade. Nadruhou stranu kdyby se nic neenchantovalo tak by o tech DS nemel nikdo ani paru, nez bys dokoncil subclass Q. Omlouvam se, ze sem pripravil klan o 16kk (je to ale smesna cena s porovnanim s prasknutym A grade craftem)

Pro me je to vyresene. V poradku. Viz muj posledni prispevek. Peace.
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:20 pm

ale ty to delas porad, protoze te nasralo co udelal adam, tak si to chces delat sam, coz je picovina, protoze nevidim duvod proc by ti low c nemel dat klan, to s tim somem sem zaregistroval a i na to zareagoval, takze k tomu se uz ty moje prispevky neztahujou, a to ze udelal presnej opak neni taky tak docela pravda, protoze jak sis uz urcite vsim tak psal ze ho chce dat na +10, fakt demence, uz nepisu
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:27 pm

Mno snad jsme si to pres veskerej ten spam vyrikali. Takze pohoda, zase kofola.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koncim... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncim...   Koncim... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Koncim...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: