Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ynix pro některé Megakill končí

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 8:04 pm

Megakill končí a má k tomu několik důvodů ale je to těžké a dlouho jsem nad tím přemýšlel možná ste si všimli že jsem byl jinej na ts poslední dobou takže nebudu to natahovat
Důvod č.1 jak vydím tak už to nikoho nebaví a hraje se jeno mvečer když já už musím jít hajat
č.2 jdu za kámošem kterého znám z reálu na českej C6 servr
č.3 vůbec mě to už nebavilo expit sám nenašla se mi parta ani v ally vyjímku včera nebyla žádná klanová akce třeba něco jako PVP nebo PK bez clan warů ale to souvisí s důvodem č.1
č.4 nidko mi nebyl ochotnej pomoct ani při dropování toho blbého rcptu ke konci jste mě přstali brát aji do party když jsem byl ochotnej vzít SPS někdy se mi zdálo žebyste radši vzali bohunu než mě

Jinak prožil jsem sváma hodně srandy aji zklamání ale to spíš jenom já vy ste z toho měli vždycky prdel. jinak vám přeju hodně štestí a věci ze sebe budou v CWH bo dávám aeonovi ACC. Tak vám přeju hodně štestí a full dropů prostě ať se vám daří a někdy vás přijdu navštívit. nebudu to zbytečně protahovat ahoj byli jste jako 2 rodina.drink Sad
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 8:09 pm

no tak se mej spunte a prijd nekdy na pokec:P
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 8:45 pm

ramses napsal:
no tak se mej spunte a prijd nekdy na pokec:P
tak zrovna za tebou co mě nejvíc stíral Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 8:49 pm

jo a novinka bude tam hrát aji artus Very Happy Very Happy překecal jsem ho pojedemi propa
Návrat nahoru Goto down
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 12:11 am

Tak se mej, at ti to slape v zivote...
Za sebe tvuj odchod chapu, precijen je zbytek klanu, ted mam na mysli jadro, ktere jakstaks hraje, o poznani starsi nez ty. Hold uz k tomu pristupujeme jinak a hrajeme v jinou deni dobu. To ze te malo kdo vezme do party s absolutni chuti je myslim si dano spis tim, ze jsi jel SPS. Je to muj nejmilejsi char a hral jsem ho pres rok, takze vim ze partu shani jen velmi tezko, a je to spis expitel samotar.
To ze se tu vzajemne dobirame musis brat s nadhledem. Ram se mi posmiva porad, Ja se zas posmivam Shanimu, kterej jedinej se neposmiva nikomu, protoze je na to moc linej. Laughing Laughing Laughing

Mej se fajn a stay cool afro
Návrat nahoru Goto down
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 12:27 am

Khaitle napsal:
Tak se mej, at ti to slape v zivote...
Za sebe tvuj odchod chapu, precijen je zbytek klanu, ted mam na mysli jadro, ktere jakstaks hraje, o poznani starsi nez ty. Hold uz k tomu pristupujeme jinak a hrajeme v jinou deni dobu. To ze te malo kdo vezme do party s absolutni chuti je myslim si dano spis tim, ze jsi jel SPS. Je to muj nejmilejsi char a hral jsem ho pres rok, takze vim ze partu shani jen velmi tezko, a je to spis expitel samotar.
To ze se tu vzajemne dobirame musis brat s nadhledem. Ram se mi posmiva porad, Ja se zas posmivam Shanimu, kterej jedinej se neposmiva nikomu, protoze je na to moc linej. Laughing Laughing Laughing

Mej se fajn a stay cool afro
lol Very Happy a stím SPS máš pravdu
Návrat nahoru Goto down
DrKILLER

DrKILLER


Poeet p?íspivku : 173
Age : 33
Localisation : Trenčín
Registration date : 02. 06. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 10:33 am

maj sa megakille,gl hf a nech sa ti v zivote dari Smile Smile Smile
sry za spam ale sorrac ludia ze som 2 dni nehral a este asi 2 dni hrat nebudem pretoze som tazko chori a musim stale lezat,za pc vydrzim max 30min potom ma to uplne dorazi Sad
bb megakill bude za tebou aj smutno Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.e-sports.sk
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 12:15 pm

DrKILLER napsal:
maj sa megakille,gl hf a nech sa ti v zivote dari Smile Smile Smile
sry za spam ale sorrac ludia ze som 2 dni nehral a este asi 2 dni hrat nebudem pretoze som tazko chori a musim stale lezat,za pc vydrzim max 30min potom ma to uplne dorazi Sad
bb megakill bude za tebou aj smutno Sad Sad Sad
Neboj někdy přijdu na TS
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ynix pro některé Megakill končí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ynix pro některé Megakill končí   Ynix pro některé Megakill končí Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ynix pro některé Megakill končí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Narozky Megakill
» Proc Ynix nehraje?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: