Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ancient Adena

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 2:32 pm

Takze mame tu zatim takovy navrh k projednani. Tyka se ancient aden. Jde hlavne o to, ze nikdo (a to si priznejte) nedava alespon 80% AA do klanu. Kazdy si obcas koupi nejakou tu potionku nebo A crystaly na shoty. Nejsme tudis schopni vydelat vetsi mnozstvi AA napr. na samuraje. Navrhujem proto nasledujici:

Kazdy si u sebe necha vsechny AA a pokud usoudi, ze jich ma dost, muze hodit do klanu. Vyroba A shotu by se tudiz prenesla pouze k majitelum A zbrani a elis jim craftne za 1 adenku.

No a kdyz bude chtit postavit napr. NM stit, tak si dojde na drop a donese mi pozadovany pocet A (S) gemu a A (S) crystalu. Samo obcas nekdo do klanu dava AA, za ty bych kupoval nejake veci na stavbu A sperku.

Co se tyce dyi, hodim na forum ty, tkere mame volne a jsou zadarmo k mani (kdo jede na klan, u zbytku se dohodne vyhodnejsi cena, napr. polovicni, nez je jejich hodnota).

PROSIM PISTE CO SI O TOM MYSLITE!! JE TO OTEVRENE!!!

UPDATE: Samo si kazdy pekne vse za AA odesaluje, to je snad jasny:)


Naposledy upravil dne Wed Jul 04, 2007 2:43 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
mibSK

mibSK


Poeet p?íspivku : 35
Age : 40
Localisation : BA/TO
Registration date : 21. 04. 07

Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 1:04 am

celkom s tym suhlasim. Ak som to dobre pochopil tak potom si kazdy bude zohanat A gemy a krystaly sam. to iste bude platit aj pre dye od mammona.

no a v pripade ze klan bude potrebovat AA na nejake specialne ucely tak kazdy proste odovzda co bude mat Smile
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 2:36 am

mibSK napsal:
celkom s tym suhlasim. Ak som to dobre pochopil tak potom si kazdy bude zohanat A gemy a krystaly sam. to iste bude platit aj pre dye od mammona.

no a v pripade ze klan bude potrebovat AA na nejake specialne ucely tak kazdy proste odovzda co bude mat Smile
jj presne tak nejak bychom to zamysleli. Proste klan ti samo pomuze s matrosem, keyema na ACko, ale ty A gemy a A krystaly musis donest (to stoji jen majestic a NM, DC a tallum stoji B!!)

Dye - presne tak, kazdy bude svym vlastnim panem, kupujte, mazte si je, vyhazujte je z okna, bude mi to sumak:) Kupte si klidne hraci boty. Predejdem tak dohadum kdy uz dotycny dostane dye,...
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 4:42 pm

Nejdriv bych chtel pochvalit jak nam to pekne slape s tim vyberem adenek. Moc jsem neveril ze to bude fungovat, ale funguje;) jen aby nam to vydrzelo,.. Myslim ze je na miste podekovat zejmena Ramovi za to ze se o to tak pekne stara.. Dik chlape;)

A ted k veci: Chtel bych se zeptat, jestli vam neprijde ten system s aa zbytecne dramatickej.. Myslim ze se dostatecne neprihledlo k faktu, ze aa tu na supreme nefunguje jen jako 7signs platidlo, ale jako regurelni mena, neni totiz vubec problem najit v jakemkoliv meste tradera, ktery koupi aacka v kurzu 1:4 ... O co mi jde?? proc se proste nevybiraji aa stejne jako adeny? Bylo by to jednoduche, proste by se odevzdaly jedne z poverenych osob stejne jako se to dela s adenama, jen s tim rozdilem ze by se posleze vynasobil vklad 4mi a napsal do adena listu na forku jako odvod aden.. prijde mi to spravedlivejsi... jde o to ze ten kdo si ted bude chtit koupit gemy nebo Acrystaly na Aeqip musi shanet aacka v case kdy by mohl pracovat na klan. Nehlede k faktu ze nektery chary proste na cata nejsou. Je to jen dotaz skloubenej s rozsirujicim napadem, ale budu rad, kdyz mi tu nekdo nejak objasnite proc se to tak nedela, kde je problem a tak.. dik moc, slunce v dusi;)
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 7:44 pm

Khaitle napsal:
Nejdriv bych chtel pochvalit jak nam to pekne slape s tim vyberem adenek. Moc jsem neveril ze to bude fungovat, ale funguje;) jen aby nam to vydrzelo,.. Myslim ze je na miste podekovat zejmena Ramovi za to ze se o to tak pekne stara.. Dik chlape;)

A ted k veci: Chtel bych se zeptat, jestli vam neprijde ten system s aa zbytecne dramatickej.. Myslim ze se dostatecne neprihledlo k faktu, ze aa tu na supreme nefunguje jen jako 7signs platidlo, ale jako regurelni mena, neni totiz vubec problem najit v jakemkoliv meste tradera, ktery koupi aacka v kurzu 1:4 ... O co mi jde?? proc se proste nevybiraji aa stejne jako adeny? Bylo by to jednoduche, proste by se odevzdaly jedne z poverenych osob stejne jako se to dela s adenama, jen s tim rozdilem ze by se posleze vynasobil vklad 4mi a napsal do adena listu na forku jako odvod aden.. prijde mi to spravedlivejsi... jde o to ze ten kdo si ted bude chtit koupit gemy nebo Acrystaly na Aeqip musi shanet aacka v case kdy by mohl pracovat na klan. Nehlede k faktu ze nektery chary proste na cata nejsou. Je to jen dotaz skloubenej s rozsirujicim napadem, ale budu rad, kdyz mi tu nekdo nejak objasnite proc se to tak nedela, kde je problem a tak.. dik moc, slunce v dusi;)
no spatnej napad to neni, zkus zmlatit aeona, treba na to pristoupi:P
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Slayer
Anonymní




Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 4:42 pm

Nedela se to tak, protoze neexistuje zatim nikdo, kdo by sepisoval jake dye kdo chce, jake enchanty potreuje, jakou top C zbran udelat. O tyhle veci se zatim hraci staraji sami, proto je nesmysl davat AA klanu kdyz veci ktere se za AA daji koupit jsou zatim na kazdem jednotlivci. Pokud nekdo chce odevzat AA, protoze jich ma vic nez potrebuje, proc ne (a zapocital bych je 4:1), ale klan AA nepotrebuje (pouze minimalni mnozstvi), takze je nesmysl je odevzdavat.
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 12:24 am

Slayer napsal:
Nedela se to tak, protoze neexistuje zatim nikdo, kdo by sepisoval jake dye kdo chce, jake enchanty potreuje, jakou top C zbran udelat. O tyhle veci se zatim hraci staraji sami, proto je nesmysl davat AA klanu kdyz veci ktere se za AA daji koupit jsou zatim na kazdem jednotlivci. Pokud nekdo chce odevzat AA, protoze jich ma vic nez potrebuje, proc ne (a zapocital bych je 4:1), ale klan AA nepotrebuje (pouze minimalni mnozstvi), takze je nesmysl je odevzdavat.
tak nejak sem to i zamyslel, ale jinak vydaje klanu v AA sou na crystaly a gemstony do majestic sperku, nikam jinam a obcas mi tam prsote nekdo neci hodi:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 10:12 am

Slayere, asi si to poradne necet, muj zakladni argument je: AA 1:4 neni problem prodat.. nikdy a nikde... proto by se mohly normalne vybirat a kdyz by nebyly potreba, proste by se prodaly... a to ze si to stejne kazdej kupuje sam?? tak tu pak nemelte o odvodech 90% aden a tak dale, kdyz si tyhle veci dela kazdej sam. To je presne jak to nema bejt... Tyhle veci se maj delat v ramci klanu;)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ancient Adena Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ancient Adena   Ancient Adena Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ancient Adena
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: