Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Klanova strategie

Goto down 
+9
Megakill
mibSK
dada
migi
Hankie
Aeon
dios
ramses
kaozz
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 11:28 pm

Jak jsme vsichni vcera videli, situace v nasem klanu dospela do takoveho stadia, ze se Dios uz radeji vykaslal na funkci CL, nez aby se to musel dal koukat. V prvni rade bych mu chtel podekovat za vsechno, co pro nas za dobu, kterou stravil v cele klanu udelal a ackoliv nemam zdaleka celkove povedomi o vsech faktorech, ktere ho vedly k rezignaci, presto jsem presvecen, ze pred svym odchodem vycerpal vsechny moznosti, jak situaci uspokojive vyresit.

Takze DIKY DIOSI, za podporu, za trpelivost, za vsechno...

Tento soucasny stav, ktery je vyustenim dlouhodobych pomeru v klanu vede me (a verim, ze i vetsinu z vas) k zamysleni. Ne o tom, co kdo delal spatne, ale spis co je potreba udelat, aby klan zacal fungovat tak, jak ma.

Dalsi hodinu bych tu ze sebe mohl klidne potit tuny motivacnich blabolu, ale nemam na to chut ani cas, takze prejdu rovnou k veci. Mam tu nejake navrhy, ktere by podle meho nazoru pomohly zvysit efektivitu naseho klanu. Zduraznuji predem, ze to nikomu necpu, pouze predkladam k zamysleni a k diskuzi a uvitam kazdy konstruktivni navrh ci pripominku.
Takze jedem:


1. Equip
-----------
Nebudeme si tu lhat do kapsy - Lineage II je od zacatku do konce honba za equipem. Vsichni potrebuji co nejlepsi equip, aby mohli nakopat vsem ostatnim prdel. Koncepce zcela jednoducha. Tolik teorie.

Ale jak toho dosahneme v praxi?

Moznosti:
a - vyrabet
b - kupovat
c - kombinace
d - full dropy Very Happy

Ad a)
Narocne na material. Bez armady spoileru neunosne zdlouhave (vsichni chcem vsechno hned, ze ano). Navic kdyby byla pulka klanu spoileri, tak by byla nase bojova efektivita narozdil od te ochodni dost spatna. Idealni, ale extremni reseni by bylo, kdyby mel kazdy sveho vlastniho spoilera, kteri by byli spojeni do dalsiho klanu v cele s jednim kovarem. Kazdy spoiler, ktery by byl zrovna online by mel svoji supportovaci partu slozenou z lidi z Fenixu, a kdyby takove party jely tri zaroven, tak byste se mozna divili, co bysme najednou vsechno meli. Podobnou taktiku v mensim meritku provozovala jista skupinka lidi na L2Extreme a s pomerne velkym uspechem.
Dale je to narocne na ukaznenost clenu klanu. Znamenalo by to, ze kazdy by musel rekneme jednou za 3 (4, 5) dni jet povinne za spoila, vetsina ostatnich by supportovala. Ale premyslejte o tom, co bysme timhle stylem meli vsichni za mesic nebo dva na sobe... a po vybaveni clenu klanu k jejich spokojenosti je takovej klan trpasliku totalni masina na prachy, to doufam pripominat nemusim.

Ad b)
Equip od B grade nahoru je drahej. Jako prase. Takze aby se shromazdil dostatek penez, tak by se muselo vsechno misto skladovani v CWH prodavat. To znamena mit nekolik postav, idealne na specialnich uctech, ktery by sedely v kazdym meste a prodavaly 24 hodin denne. Nejsem schopen odhadnout, jestli by byly vydelky dostatecne na nakup equipu, ale je to jen napad, zejo. Pochopitelne vztazeno na soucasne podminky, s vyse zminenym klanem trpasliku za zady by se jednalo o ekonomickou supervelmoc Smile

Ad c)
Idealni by patrne byla varianta jedna kombinovana s prodavanim prebytku.

Ad d)
No tohle byl spis vtipek na odlehceni... z mobu vam vypadne kulovy, to vsichni vime, a poradat hony na PK se nevyplati, protoze na Supreme jsou PK v porovnani s jinymi servery prakticky ohrozeny druh.

----------------------------------------------------------------------

Dale, at uz se jedna o vyrobu ci nakup, je treba mit jasnou roadmapu CO, KDY a KOMU. A tu dodrzovat.

Spravedlive mi pripada sestavit zebricek cekatelu podle:

Level & Ucast ... uzce to spolu souvisi, protoze cim vic hrajete, tim vyssi mate level, s tim snad vsichni souhlasi.

Pokud nekdo zacne na klan kaslat a nebude hrat, tak se pochopitelne bude na zebricku cekatelu propadat dolu a vice versa. Ucast hrace, ktery je prave na rade v zebricku, na sberu materialu je samozrejmosti.




Uz mam toho plny zuby, takze dnesni kapitolku podnetnych navrhu ukoncim a prosim, berte to vazne, nespamujte a radsi napiste, co si o tom myslite. Nejen o tom, co jsem napsal, ale celkove o situaci a jak ji resit.
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 11:47 pm

sem rad ze si to taky uvedomil nekdo jinej nez my. Ja sem se pokousel o spousty veci jako ZCL, ale bez uspechu, proto sem odesel.

Jinak tvuj navrh AD A) mi az zas tak blbej neprijde, jen te chci videt, jak to v nasem klanu hodlas realizovat. Pokud se ti to povede, mas moji plnou podporu, ale ja cim dal tim vic razim heslo : Co si sam neudelas, to nemas, protoze spolehat se na klan je prima cesta do hrobu;) (az na par vyjimek)

EDIT ramseska (22:51)

jinak nemyslim, ze stavba A veci je az zas tak narocna, jen by se proste musela stat jedna malinka vec a to, ze chvilku kazdy prestane myslet na sebe a pomuze vybavit toho druheho (napr kaozz chce tezkej doom, tak tri lidi skoci na rcpt na helmu, dalsi na ruce, spoil na keye - matros se docrafti, dospoili,..). Jenze tohle je malinko problem, protoze je tu malo lidi, kteri dokazi neco delat pro druhe, aniz by z toho chteli mit nejaky profit pro sebe.

Bohuzel tohle je o lidech a plne chapu, ze kazdy chce vybavu a verim, ze az budou mit A armory a zbrane, tak tyhle "potycky ohledne vybavy" naprosto zmizi (znam to z vlastni zkusenosti)

Jinak jeste poznamka: na Lv¨L 78 se da naprosto krasne dojit s B zbrani a setem, zbytek je uz luxus a jen tak, porovnejte si B set s A setem (neni tam moc vleky rozdil, jen A set prida nejakou tu abilitku napr proti jedu,.. tzn. ze A = B co se uzivani tyce)
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 1:02 am

Ad A, som za, nech kazdy povinne ide spoila, kto ho nepojde nedostane nic, priapadne by som ho poslal do prdele a obliekol do C. Klan by to ale postavilo brutalne na nohy co sa tyka matrosa.

ma to ale male muchy:
- pocas mojho clkovania som zistil, ze malo ludi je ochotnych urobit nieco navyse
- ignorancia dosiahla takych rozmerov, ze uz su lenivi citat aj klan notice pripadne forko. ako mozes cakat nejaky zaujem o akciu a spoilov, ked im je zatazko aj precitat blbych par viet. (mozno sa na mne podpisalo znechutenie a vidim to moc cierno Very Happy )

Ad B, logicke vyustenie toho, keby bolo vela spoilov. nemam k tomu co dodat.


Dovolim si tvrdit, ze som vzdy bol tam, kde bolo treba, ak mi to dovolili moje povinnosti ako CL pripadne moja nalada. Snazil som sa robit co sa dalo. Nebol som uspesny co je skoda. Ale nerad zo seba nechavam robim vola Very Happy

Este jeden osobny postreh...... Bol som CL tri mesiace, takze si velmi od teba vazim, ze si jeden z mala, ktory si spomenul a aspon mi napisal to carovne slovicko DAKUJEM. Je to malickost ale potesi Wink
Návrat nahoru Goto down
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 10:18 am

Takze abych se k tomu vyjadril. Napad se spoilama zni docela dobre ... klan trpi nedostatkem spoilu, na druhou stranu aby mel kazdej svyho spoila mi prijde docela luxus.:arrow:A ted k cinum: Khaitle rozjizdi spoila, kdo chce muze si udelat svyho. Porad me vrta hlavou myslenka klanovyho spoila, na kteryho by meli pristup vsichni co jedou na klan -> vyssi efektivita.
Dobrovolnici hlaste se a na ICQ me poslete nakej volnej account
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 10:32 am

Registracia je otvorena, tak ja toho klanoveho spoila spravim. teda acc. MOzno by bola moznost pozicat si nerina, ale ten nam ho asi neda, ma tam este toho summonera. Ja by som za nerina v pohode hraval.
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 11:13 am

nemusim snad pripominat ze kdyz bude potreba, mam k dispozici anicku
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 11:54 am

Jeden klanovej spoil nic nevyresi. To je kapka v mori. Krome toho je potreba, aby ty spoilove meli urcitej levelovej rozptyl. takze pokud to chcete resit takhle, tak by to chtelo tech klanovych spoilu 3 - 5. A nez kvuli tomu zakladat dalsi ucty, tak mi prijde fakt jednodussi, kdyz si toho spoila kazdej udela. Nevim jakej v tom je problem. Snad jedine ten, o kterem mluvil Dios. Spouste lidi se proste za spoila hrat nechce, nebavi je to, takze z toho zas nic nebude. Zda se mi, ze dost lidi po tom vsem porad jeste nepochopilo, ze stejne tak jako je tu klan pro ne, tak jsou tu oni pro klan.

V tom ze by mel spoila kazdej mimochodem nevidim zadnej extrem. Plati jednoducha rovnice cim vic spoilu, tim rychleji bude equip. Z toho se da logicky usuzovat, ze kdo nechce hrat za spoila, ten nechce equip. Je opravdu nutny udelat z tohodle pravidlo? Neslo by to proste samo, v ramci spoluprace a vzajemne podpory? A pokud nekdo nevi, co ta slova znamenaji, at si je najde ve slovniku.

Pochopte ze ohledne tech spoilu se prakticky jedna o mesic az dva, pak budou vsichni v Acku, spoilove pujdou k ledu a vase hlavni postavy se budou moct plne soustredit na hru jako takovou (CS, CW, PvP, Olympiada a kdovico jeste) ... proto to snad hrajete, ne? Nicmene pokud budem pokracovat jako dosud, tak za dva mesice budem mit to samy kulovy jako ted a ostatni klany nas prevalcujou. Premyslejte o tom.
Návrat nahoru Goto down
Hankie

Hankie


Poeet p?íspivku : 599
Age : 40
Localisation : Bratislava
Registration date : 22. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 12:02 pm

mam spoila na lvl 40, musim mu dorobit prestupak, takze ocakavam aj nejaku pomoc, v crume toho vela nenarobim a potom ho chcem s pomocou healera a polearmy vytiahnut na slusny level a mozem zacat spoilovat
Návrat nahoru Goto down
migi

migi


Poeet p?íspivku : 292
Registration date : 23. 03. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 12:04 pm

co sa tyka spoilov tak spoilovat sa oplati az po 40 lvl dovtedy sa spoiluje for fun

najrychlejsi sposob ako vyexpit spoila na 40 lvl je dat mu pole a vzat ho do kata k comu staci bud vysoky lvl se alebo bish co mate, pricom tam neni problem aj na ofiku spravit 1,5-2 lvl cize na rate 5x aspon 3 lvl denne musia padnut


a to ze niekoho nebavi hrat spoila tak nech ho nehra ale pomoct moze tak ci tak staci ked uz len bude s tym spoilom a jak to bude mat spoilnute tak to zabije
Návrat nahoru Goto down
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 12:47 pm

...tak ja se take pridam...

...Kaozzuv bod A
funguje, je to overeny, ale chce to fakt spolupraci: coz treba znamena vzit svuj char 78+ na pomoc spoilovat lvl 40...

...bude to fungovat pokud to bude mit nekdo pevne
v rukou: seznam lvl spoilu s pridelenymi ukoly(delvl spoilu je samozrejmosti)...

...Vas navrh se zvlastnim accountem pro spoila nebo vice spoilu bych neriskoval -> BAN account, pokud si nebudeme menit IP pri prelogovani...

...cata lvl 35 spoil Varnish, Coal - nepocenovat nizsi lvl spoilu...

...takze: kazdy musi mit spoila(mivaval jsem i 3:)), to je snad kazdemu jasne- nekdo musi mit v hlave lvl spoilu, aby vedel koho kam kdy poslat - nekdo musi vytvorit seznam veci na vyrobu a poradi...

...omlouvam se Diosovi za pozdni podekovani za jeho vudci dobu, tzn. DEKUJI, pozde ale prece:)...

...tod muj strucny nazor...
Návrat nahoru Goto down
mibSK

mibSK


Poeet p?íspivku : 35
Age : 40
Localisation : BA/TO
Registration date : 21. 04. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 1:53 pm

ja by som navrhol aby sa sem na forko hodil zoznam ze kto bude mat spoila na akom lvli a ten dotycny si bude strazit aby ho neprekrocil. ja osobne bez problemov budem hrat aj za spoilna na nizkom lvli. len sa to musi dohodnut, lebo ak to budu dodrziavat len 2-3 ludia tak to nema zmysel
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:23 pm

Presne... zapojit se musej vsichni. Nevim proc by par lidi melo spoilovat pro ostatni... kazdej si chce jet svoji hlavni postavu a ne stravit pulku casu na spoilu. Kdyz bude mit spoila kazdej, kdo neco chce, tak se pak da spravedlive vyvazit pomer casu, kterej stravi jako spoil nebo jako support spoila. Nehlede na to, ze kdyz se zapoji vsichni, tak bude prakticky zaruceno, ze bude neustale nejakej spoiler k dispozici.

Navrhuju aby ty co spoila maji, normalne pokracovali a vytahli to na vyssi levely, aby mohli spoilovat v cata 60+, riftu, LOA a TOI a ti co ho jeste nemaji, tak ho zalozit a dostat na lvl 35 - 50 (coz se supportem neni zadnej problem) a tam hod drzet kvuli urcitym materialum, ktery na vyssich levelech proste nejdou.

Dal sepsat vsechny potrebny zakladni materialy, ktery jsou obecne potreba na stavbu vseho, stanovit jejich vzajemny pomer (kterych je potreba vic a kterych min) a na zaklade toho sestavit tabulku, z koho a kde se dane veci spoilujou a dal podle toho urcit, kolik spoilu na kterych konkretnich levelech budeme potrebovat... coz je vlastne presne to, co uz napsal dada.

Rad bych, aby k tomu zaujal nejaky konkretni postoj zejmena soucasny CL a bud to zacal nejak organizovat nebo vytvoril nekolik specializovanych resortu v cele s urcenymi zastupci, aby toho nemel tolik a aby se taky zapojili ostatni lidi, kteri aspon uvidi, ze organizovat celej klan neni zadna prdel.

Kazdopadne jsem rad, ze tohle tema zatim berete docela vazne a vyjadruji nadeji, ze Diosova obet nakonec nebude zbytecna...
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:21 pm

Kaozz nechcem ti brat optimizmus, ale zatial na to zareagovalo 5 ludi. A niektori co su v klane nemaju ani tu snahu sem napisat co i len ciarku, pripadne nejaky zmysluplny topic. (kadzopadne lady sa trochu pohli, ale zase su to ti isti ludia, bohuzial).
Návrat nahoru Goto down
Megakill

Megakill


Poeet p?íspivku : 79
Age : 31
Localisation : Bruntál
Registration date : 20. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:49 pm

Hankie napsal:
mam spoila na lvl 40, musim mu dorobit prestupak, takze ocakavam aj nejaku pomoc, v crume toho vela nenarobim a potom ho chcem s pomocou healera a polearmy vytiahnut na slusny level a mozem zacat spoilovat

Hankie jestli by si počkal na mě tak tam zajdeme spolu mám spoila lvl 17 stačí uděla přestupák koupím si nej D výbavu a mám 40 lvl do 2 dnů a zajdeme tam spolu:)
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:10 pm

dios napsal:
Kaozz nechcem ti brat optimizmus, ale zatial na to zareagovalo 5 ludi. A niektori co su v klane nemaju ani tu snahu sem napisat co i len ciarku, pripadne nejaky zmysluplny topic. (kadzopadne lady sa trochu pohli, ale zase su to ti isti ludia, bohuzial).

No dobra... vsichni lidi, kteri maji zajem se zapojit, napiste mi PM s tim, jaky je level vaseho spoila, popripade ze si spoila zakladate a ja sem pak postnu celkovy prehled. Nase dalsi priority budou dostat spoily na pozadovanou uroven a pak uz to bude jen k spoilu a craftu. A i kdyby nas bylo jen pet (verim ze to bude vic), tak se vzajemne timhle stylem dokazeme vybavit vic nez slusne, to mi verte. A az to ti ostatni uvidi, tak jim to pak dojde taky.
Návrat nahoru Goto down
Hankie

Hankie


Poeet p?íspivku : 599
Age : 40
Localisation : Bratislava
Registration date : 22. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:15 pm

Megakill napsal:

Hankie jestli by si počkal na mě tak tam zajdeme spolu mám spoila lvl 17 stačí uděla přestupák koupím si nej D výbavu a mám 40 lvl do 2 dnů a zajdeme tam spolu:)

v pohodicke ja pockam, aj tak sa v najblizsich 2-3 dnoch nebudem ponahlat do toho spoila
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:16 pm

kaozz napsal:


No dobra... vsichni lidi, kteri maji zajem se zapojit, napiste mi PM s tim, jaky je level vaseho spoila, popripade ze si spoila zakladate a ja sem pak postnu celkovy prehled. Nase dalsi priority budou dostat spoily na pozadovanou uroven a pak uz to bude jen k spoilu a craftu. A i kdyby nas bylo jen pet (verim ze to bude vic), tak se vzajemne timhle stylem dokazeme vybavit vic nez slusne, to mi verte. A az to ti ostatni uvidi, tak jim to pak dojde taky.


@ kaozz: moze byt.

@hankie: aj keby si chcel,tak si spoila nespravis Smile server je na 2-5 dni oflline
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:26 pm

Hankie napsal:
Megakill napsal:

Hankie jestli by si počkal na mě tak tam zajdeme spolu mám spoila lvl 17 stačí uděla přestupák koupím si nej D výbavu a mám 40 lvl do 2 dnů a zajdeme tam spolu:)

v pohodicke ja pockam, aj tak sa v najblizsich 2-3 dnoch nebudem ponahlat do toho spoila

Nechci vam do toho kecat, ale delat spolecne prestupak na spoila je blbost. Kdyz sem ho delal ja, tak sem tam vetsinu casu cekal jak kokot, nez se mi respawnou questovy moby, takze dva spoilove by si tam naprosto nehorazne lezli do zeli. Spis by bylo lepsi, kdyby s kazdym tim spoilem sel jeste nekdo jiny a tahal mu tam moby, tim by to se to urcyhlilo. Hlavne okolo ty Crumy, tam je pravdepodobnost na ty Q itemy fakt priserna. Pokud chcete, klidne vam tam pomuzu, at pak muzem zacit co nejrychleji craftit A.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:53 pm

No např. včera mě "vyšší lvly" s pomocí spoilování odbyly, sem zvědav, jak to chcete udělat. A je zajímavé, že jinak jako o mě jako o aktivním spoilovi clanu nepadlo ani slovo. A to, že neumíte poskládat partu, aby se dalo dobře spoilit, je vaše věc a vaše DMNCE...
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 5:01 pm

Sed napsal:
No např. včera mě "vyšší lvly" s pomocí spoilování odbyly, sem zvědav, jak to chcete udělat. A je zajímavé, že jinak jako o mě jako o aktivním spoilovi clanu nepadlo ani slovo. A to, že neumíte poskládat partu, aby se dalo dobře spoilit, je vaše věc a vaše DMNCE...

My vime ze je to demence, proto se s tim snazime neco udelat. Pokud jsi tenhle topic precetl od zacatku a jdes do toho, tak super... cim vic lidi, tim lip. Jeste mi napis to PM, jak jsem chtel, at to mam vsechno pohromade. S tebou jsme zatim 4... tak uvidime.
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 5:09 pm

Sed bavime sa o novych spoiloch. O tebe kazdy vie, ale jeden spoil je malo. Ja s podporou spoila problem nemam, myslim ze som to dokazal vo viacerych situaciach a rozhodnutiach. Ide o to spravit nejake jadro ochotnych ludi rozbehnut tuto strategiu a nechat ostatnym vyzrat ich neaktivitu a ignoranciu Smile
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:27 pm

dada napsal:
...tak ja se take pridam...

...Kaozzuv bod A
[color=White]funguje, je to overeny, ale chce to fakt spolupraci: coz treba znamena vzit svuj char 78+ na pomoc spoilovat lvl 40...

...tod muj strucny nazor...

1) tatik ma spoila na jinym acc a problem s prelogovanim neni. Aby ti hra dala ban, musis spustit podruhe L2 a navic ti napise, ze mas DB

2) dlvl spoila, ktery "neni muj" u me nepripada v uvahu

3) seznam - klidne, sem pro a rad pomuzu tem, co pak pomuzou mne
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:29 pm

kaozz napsal:
Presne... zapojit se musej vsichni. Nevim proc by par lidi melo spoilovat pro ostatni...
.
.
.

Kazdopadne jsem rad, ze tohle tema zatim berete docela vazne a vyjadruji nadeji, ze Diosova obet nakonec nebude zbytecna...
jak sem napsal, dlvl anicky odmitam. Nicmene skill mam na max lvlu, tkaze sem k dispozici na cokoliv lvl 68 - 80, to spoilnu na poprve.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:38 pm

Omg, myslis ze sme magori? Delevelovat spoila lvl 73 by me ani nenapadlo. Jen pekne dri na tretim prestupaku, moby jsou az do lvl 90... :)

Moby do lvl 70 budou pokryty Sedem (pokud se prida) a X7 (dada)
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:45 pm

kaozz napsal:
Omg, myslis ze sme magori? Delevelovat spoila lvl 73 by me ani nenapadlo. Jen pekne dri na tretim prestupaku, moby jsou az do lvl 90... Smile

Moby do lvl 70 budou pokryty Sedem (pokud se prida) a X7 (dada)
sem rad, ze mame stejny nazor;)
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Sponsored content





Klanova strategie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klanova strategie   Klanova strategie Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klanova strategie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: