Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pár zajímavostí :P

Goto down 
AutorZpráva
Svestka

Svestka


Poeet p?íspivku : 703
Age : 37
Registration date : 20. 02. 07

Pár zajímavostí :P Empty
PříspěvekPředmět: Pár zajímavostí :P   Pár zajímavostí :P Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 2:47 pm

No když vy jste se mlátili na supreme já sem si hrál na Fénixe, ale nikomu ani muk Very Happy Jinak to na těch screenech jsem já, ale musel jsem si udělat novou postavu (mercy ji zná ji vyděl v EG Very Happy ), protože ten blbý wywern manager je moc chytrý a pozná CL Very Happy + je tu ještě pár screenů co sem udělal nedávno Razz
Později přihodím ještě video které sem natočil když sem letě z Gludia přes Oren do Adenu, do Goddardu až k Ice Queen Castle, tam sem musel skončit, protože byl restart Sad .


Pár zajímavostí :P 01

Pár zajímavostí :P 02

Pár zajímavostí :P 03

Pár zajímavostí :P 04

Pár zajímavostí :P 05

Pár zajímavostí :P 06

Pár zajímavostí :P 07

Pár zajímavostí :P 08

Pár zajímavostí :P 09

Pár zajímavostí :P 010

Pár zajímavostí :P 011

Pár zajímavostí :P 012

Pár zajímavostí :P 013
Návrat nahoru Goto down
Svestka

Svestka


Poeet p?íspivku : 703
Age : 37
Registration date : 20. 02. 07

Pár zajímavostí :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pár zajímavostí :P   Pár zajímavostí :P Icon_minitimeFri Feb 23, 2007 3:13 pm

No tak tady je to video, doporučuju si nastavit na přehrávání hru na plné obrazové nastavení, je to průlet kolem crumy až do Fortress of Resistance (jdou tam pěkně vidět moby na zemi. Very Happy ) Jediný nedostatek je že tam nejsem vydět jak stojím na té wywerně kua Sad
Stahujte zde
Návrat nahoru Goto down
 
Pár zajímavostí :P
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Screeny a Videa-
Přejdi na: