Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí

Goto down 
+4
Mostik
ramses
Khaitle
Gaeflin
8 posters
AutorZpráva
Gaeflin




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 24. 05. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 9:10 pm

Takže jako Gaeflin neboli dříve znám jako Kája žádám o přijtí do clanu FéniX. Žádám z mnoha důvodů:
1)Hraju docela málo a musím se připravovat do školy.
2)Mám full equip a rád bych si zahrál s někým koho znám.
3)Přived bych bývale Gm serveru Fenix a našeho momentalního hostitele TS serveru Ramalamu jinak známého jako Melganis(cardinal 77).
4)Mno kdysi sem měl v tomto clanu mnoho přátel a vidím, že mi byli ochotni pomoci i když sem v clanu nebyl, tímpádem si myslím, že by nebylo od věci zůstat mezi svými.


S pozdravem Gaeflin Následovník temné Vize, strážce Nostromův, přítel Následníků, Český jezdec, Lord Adenský Král Elmorský.
Návrat nahoru Goto down
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 9:44 pm

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid etc.

Toto není spam. toto je konstruktivni prispevek, ktery ma napomoci Cl v rozhodovani. Vyjadruji takto ponekud po MUNCHOVSKU sve subjektivni pocity.

Na druhou stranu, nejde jen o me, vzdycky si se ke me choval slusne. Neni tvoje chyba ze te nemusim, nebo spis nic co bys mohl pri nejlepsi vuli ovlivnit. Proste si mi nesedl do oka uz kdyz jsem te poznal, a od ty doby sis my sympatie neziskal... Radeji to reknu rovnou, abychom oba vedeli jak na tom jsme...
Jestli budes u nas, nebudeme asi nejlepsi kamaradi, ale hazet kamenim po tobe taky nebudu;)

No co ostatni?
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 11:07 pm

muj nazor zna kazdy a pevne si za nim stojim a nebudu ho menit. Jednou sem dal diosovi za pravdu a to asi mluvi za vse.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Mostik

Mostik


Poeet p?íspivku : 58
Age : 40
Localisation : Chomutov
Registration date : 24. 05. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 12:06 pm

No nas klan v tomto slozeni slape docela dobre. A o Kajovi se mi doneslo par drbu ktere nejsou zrovna moc povzbudive.... Proto jsem PROTI Exclamation prijeti tohoto "hrace" do klanu (i kdyz muj nazor ma asi malou vahu).

Papa bounce
Návrat nahoru Goto down
http://www.hcklasterec.cz
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 12:31 pm

Mily Kajo,

drive jsem te znal jen z textoveho vypraveni, pote co jsem presel na vyssi formu komunikace tzn. TS se mi naskytla prilezitost slyset te v realu... A ver mi, ze historky nelhali. Kazdy ma vrozene pri mluve trochu prehanet, ale ty by jsi mohl byt z fleku lidovy vypravec. Nektere historky byli cenzurou oznaceny za sci-fi hned po prvni vete. Byl bych nerad, aby jsi na TS prevzal od ramsesky nejukecanejsiho clena klanu, to bych se asi picnul... No prestavam spamovat...

Kazdy clen, ktery je ochoten respektovat rozhodnuti vedeni klanu a plnit klanove povinnosti je pro me vitan.

Tzn plne budu respektovat, jestli te klan prijme nebo ne.

Pokud te prijmem, omez prosim trochu sve mluvene projevy na TS.

S pranim hezkeho dne dada
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 12:47 pm

Tak moje finalni stanovisko k danemu tematu zni NE

Zduvodneni:
Ja osobne te Kajo neznam, nikdy jsem s tebou v klanu nebyl, dokonce ani v parte, takze na zaklade toho, co jsi napsal bych te klidne nabral, nicmene problem je v tom, ze urcita cast clenu naseho klanu te zna a ma k tobe v mnoha smerech jistou averzi, at uz z jakychkoliv duvodu. Proto je zrejme, ze by tva pouha pritomnost prinesla rozkol do naseho klanu, coz je to posledni, o co mame zajem. Nechci v zadnem pripade tvrdit, ze jsi spatny hrac nebo ze bys nebyl ciste z herniho hlediska prinosem, nicmene faktory, ktere hovori proti tobe jsou ciste osobni na bazi vztahu mezi konkretnimi hraci. Pokud byt jen jediny clen naseho klanu bude proti, tak budu proti taky. Pokud dokazes presvecit vsechny hrace naseho klanu, aby s tvym vstupem souhlasili, potom dostanes i muj hlas.
Návrat nahoru Goto down
NoMercy
Admin
Admin
NoMercy


Poeet p?íspivku : 121
Age : 36
Localisation : Brutál
Registration date : 19. 02. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 12:54 pm

takze ted je to asi na mne, nikdy sme si nic neudelali a myslim ze sme spolu i docela dobre vychazime,ale i tak musim rict ne. neni to proto ze si myslim ze bys hral spatne nebo ze te nemam rad, ale je to protoze ze jak te znam, tak nezustane jen u chozeni na RB a klan akce, bylo to tak dycky, jak neco mas tak chces zase neco jinyho, a myslim ze tvoje pozadavky by klan rozvratily. ty budes oponovat ze vsechno mas a tak, ale co treba S veci, nerikej ze bys je nechtel, problem je v tom ze to co se da mit to ty chces, a to neni nas styl promin....
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/watch?v=8H7NKiBi75s
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 9:00 pm

Upozornění

Promazal jsem ty vase zkurveny spamy. Pokud si myslite, ze je to zabavne nebo nedejboze vtipne, tak vas odkazuji na rubriku SPAM + volná zábava, ktera byla zrizena presne pro tyto ucely.

Varuju vas. Resime tady seriozni a vaznou vec, a bez ohledu na to, jestli Kaja bude do klanu prijat nebo nebude (zatim to vypada ze ne), tak tu nikdo nebude nikoho zesmesnovat, osocovat, vyrizovat si osobni problemy a predevsim nebude spamovat.

Prispivaji sem pouze clenove klanu a Kaja. Nikoho jineho se to netyka.

Peace...
Návrat nahoru Goto down
mibSK

mibSK


Poeet p?íspivku : 35
Age : 40
Localisation : BA/TO
Registration date : 21. 04. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 9:08 pm

tak aby som sa aj ja vyjadril:
zatial som o kajovi nepocul nic dobre. Osobne skusenosi s nim nemam tak nemozem objektivne povedat ci je to vsetko co som pocul pravda alebo nie. kazdopadne to bolo s viacerych nezavyslych zdrojov, takze nieco asi na tom bude. preto sa skor priklanam k tomu aby sme ho nebrali. sorry kaja
Návrat nahoru Goto down
Gaeflin




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 24. 05. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 9:24 pm

Oki dekuji vyjadreni bylo jasne. Jen nechapu proc ste tam nenechali muj a diosuv prispevek? To opravdu vam vadi pravda a uprimnost? Mno nevim, pokud se merci boji toho ze bych chtel S tak at se neboji, muzu si bud udelat sam nebo se muzem casem domluvit, myslim ze ja uz moc toho nepotrebuju. Jinak sem rad ze nekteri zase ukazali cim jsou :-), mohu se pousmat. Dekuji hosi, a preji HF GL. Je to jen hra. Stane se. bohuzel nemam moc casu hrat a tudiz sem chtel do clanu kde mohu zustat a kde znam par lidi. Takze solo zustat muzu taky :-). Tak zatim a kdybyste neco potrebovali reknete :-). Zatim.
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 9:39 pm

Gaeflin napsal:
Oki dekuji vyjadreni bylo jasne. Jen nechapu proc ste tam nenechali muj a diosuv prispevek? To opravdu vam vadi pravda a uprimnost?

Tak si jeste jednou precti, co jsem napsal. Tohle se tyka jen clenu klanu Fenix a tebe, problemy mezi tebou a Diosem si vyreste jinde...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí   Žádost o přijetí Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: