Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tupí srabi!!!

Goto down 
+3
kaozz
dada
Khaitle
7 posters
AutorZpráva
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 12:14 pm

No Sorry, ale vazne me nenapadlo nic vystiznejsiho. Bohuzel musim po dnesni zkusennosti konstatovat ze nas klan se z vetsiny sklada z tupych srabů...

Proc tupi srabi?

protoze se tresete o par xp, bojite o hovno, nebo jste lini proste zvednout prdel a jit pomoct... Duvody ktery uvadite jsou veskrze smesny... Chtel bych verit ze je to proto ze jste proste lini se nad tim zamyslet a ne proto, ze jste tupi jak polena...
Nedavno jsem se hadal s jednim Kanadanem, tvrdil, ze Cechoslovaci ( oni nas jeste nerozdelujou, maj nas za jeden narod) jsou rozeny srabi, a jako duvod uvadel spusob jakym jsme resili 2 svetovou valku, komouse, rusaky atd.. Zpetne si uvedomuju, ze mel pravdu... Radeji si nechame slapat po zadech nez aby jme se aspon trochu branili... jsme tak pohodlny, ze klidne obetujem obycejnou lidskou cest a hrdost... jsem ZHNUSENEJ...

Btw: jestli jste nekdy hrali hry call of duty, nebo medal of honor... a prelozili si jejich nazvy, tak se nad tema nazvama zamyslete... a uvedomte si, jak jste absurdni...

Argument ze cw je prohranej, protoze na to ally sere, je nas malo, dostavame furt na prdel, mame maly lvly jsme slabi.... Je trapnej a nema v dusledku vubec zadnej vyznam.

Jediny, co se totiz doopravdy pocita je vule soudrznost a flexibilita...
Je samozrejmy, ze kdyz se postavime proti sobe na bitevnim poli, dostanem na prdel jak prase, je jich vic a jsou silnejsi... Ale to jeste neznamena, ze proti nim nemame zadnou sanci... Jediny, cim je muzeme dostat, jsou rychly sweepy....
Sweep byla Britska stradegie za druhy svetovy valky,... presny zasah drobnou ale dobre mirenou silou.... Nacisti drzeli celou evropu a britove meli jen tu podelanou britanii a podpora americanu byla vezkrze pouze materialni... britove neustale sondovali pudu francie, snimali pohyby nepritele a jen se na neco prislo, startovaly male uderne stihaci jednotky, ktere zlikvidovali cil na nepratelskem uzemi, a ihned se stahly, nez si jich nekdo vubec stacil vsimnout... tahle strategie deptala nepritele jak prase...

Jestli nechceme dal jen srabit, muzeme se zvednout a poradne jim zatopit, nemusime vyhrat, jde o to, abychom si udrzeli dustojnost. V klanu neni zadna moralka... to by se muselo zmenit... Kdyz nekdo napise 5 nepratel expi tam a tam.. maj zhruba takovy a takova lvly.. musi se sebrat lidi kteri je premuzou ( a dnes tu rozhodne byli), rychle zautocit... a rosekat je, sebrat co zbylo a rozprchnout se... Je samozrejme jasny, ze kdyz tam pak zustanem a budem se onanovat, jak jsme jim pekne dali na prdel. Prijdou dalsi, sila jak prase a rozbijou nas... proto to musi byt rychly, a po akci se musime stahnout...

Samozrejme ze se takovahle akce nedela, jentak kdyz nekde nekoho zabijou.. to bysme se ulitali jak jak rikal Ram, a mel pravdu... Ja mluvim o situaci kdy o nas nevedi a kdy jsou idealni cil... a takove situase jsou...

Dneska jsem umrel dvakrat... prelstili me a sundali, mob ze me dropl bss za mega ktery si ty sraci samo vzali a mel jsem i delevl... Nikomu jsem to nerikal. Je to totiz zbytecny a nikoho to nemusi zajimat... sel jsem pak do forsaken dotahl jsem si zpatky lvl, a pak zase do apo ( chodim tam kvuli aa a manoru, proto jindee mocneexpim ) .. A co nevidim.. 5 zmetku si tam vesele bezstarostne expi.... mrknu na klan a hura hromada vysokejch lvl on line... rekl jsem si bezva, ted jim muzeme dat na prdel... Napisu to do klanu a tesim se, jak tam par lidi pribehne a dame jim sodovku... obcas by nakyho sundal st takze by mozna i neco padlo... Ale co se stalo potom, to mi zvedlo mandle... Lidi od kterejch cekam pomoc maj akorat drzky, jak je to hrozne na hovno... a jak nasrat... a nazdar sucha huba a trapnej pocit zklamani z lidi, kterejm jsem veril...

Tak se mi prosim nedivte, ze jsem pak nasranej ze jste laxni..Moc rad bych se mylil a nemel pravdu, rad bych zjistil ze je to uplne jinak, ze nejste tupi srabi, a ze jsem to cely jen spatne pochopil..

Proto bych prosil: Piste svoje stanoviska. Mozna vam prijde ze je to prkotina, a ze nam to za to nestoji.. ale premozte se prosim..

*Sry za sprosty slova, bylo to spontani a od srdce...
Návrat nahoru Goto down
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 12:48 pm

...kdyz nekoho kritizuju, tak musim byt konkretni, nerikam klan, vysoky lvl atd...

...reknu treba dada je peknej kokot nelibi se mi na nem to a to...

...chci jmena, chci misto, chci cas Smile))...
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:00 pm

Hele, ty agente, taky se zkus treba zamyslet nad tim, ze klan ma akci, na ktere se snazi ziskat equip pro cleny, aby tim zvysil jejich konkurenceschopnost. A kdyz se da dohromady parta 10ti lidi, ktery na tom drou, tak nepocitej s tim, ze se na to vsichni vyserou a poletej na druhej konec mapy jen proto, aby sis ty pripadal jako hrdina druhe svetove valky.

Ted je priorita equip a expy, a az tohle budeme mit, tak jim ukazem. Pokud mas potrebu behat do boje proti hracum na lvl70+, ktery maj A grade, oblecenej v C, tak prosim... u nas jsme liberalni a davame prostor i sebevrahum... ale ver tomu, ze to neni hrdinstvi, to je pouze zcela evidentni blbost.

A kdyz si tak libujes ve valecnych primerech, tak nas povazuj za Rusko v roce '42... ted nas budou dost tlacit a budem dostavat na prdel, ale zatim se u nas v tylu buduje tezkej prumysl... a za nejakou dobu, kdyz vsichni budou makat v tovarnach misto aby pobihali kolem jako kamikadze, tak pak prijde nase chvile...
Návrat nahoru Goto down
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:03 pm

OK.. sorry...
Nectel jsem to psat abych se nekoho nedotkl, ale zpetne je to absurdni.. protoze by se dalo rict ze jsem srab, a to je prave to co kritizuju...

Nastvali me jmenovite:
trochu Diosko, vi o sem mluvim chape co tim chci rict, ale hazi na to kakac protoze si mysli ze to je v ramci naseho klanu proste uz utopie... hold uz se prizpusobil

Nastval me taky Ram, protoze smotal dve veci dohromady, ja mluvim o voze, a on o kze, asi je to dany tim ze je clan chat omezeny medium nebo ja nevim...

Nastval me Skaza s Nerinem protoze mi pride ze vubec necetli co rikam, nebo nevim... Kdyz pisu deset minut podle me zasadni a obecne pochopitelny argumenty.. a von mi pak napise ze bulim kvuli jedny smrti, a pritom to o tom to vubec nebylo.. tak to fakt tecu...

Nastvali me vsichni z klanu co byli pripojeni dneska pred desatou protoze hazej na cw kakac...

BTW: chapu ze vcera byla CW akce na ktery jsem nebyl, takze si hromada lidi mysli, ze mluvim o necem o cem nemam ani sajn.. psal jsem to uz vejs... podle toho co jsem pochopil to bylo hromadny masacky a dostali jsme na prdel... vcerejsi akce se ale naprosto lisi od toho, o cem mluvim ja. kdyztak me opravte..
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:16 pm

necetl sem to celé, ale jestli jsou češi (čechoslováci) srabi, tak jaktože sme na konci 1. světové zabrali celou transsibiřskou magistrálu? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:19 pm

Kaozz ty jsi nakej hustoprisnak..;)

nejsem zadnej zelenej mozek.. Jen jsem chtel nak vyburcovat...

To co rikas je pravda, zpusobu jak je porazit je hodne a ja klanovou strategi respektuju. Vcera jsem na ty akci nebyl. Nevedel jsem ze je protoze jsem expil spoila... Snazim se jet na klan a vim ze ekonomika je zaklad...

Kdyby rano nekdo rekl, hele sry.. ted jsme se sesli a mame jinou akci na eqip nebo cokoli, chapu to a neceknu ani slovo.. to vsak nikdo nerek...

Kdyby nekdo rek hele, delaj pasti,.. prevlikaj si acka cckem aby te nachytali tak to nehrot, byla by to taky jina situace, ale tich po pesine...

Nevim co jste si vcera zazili, a taky jsem to nemoh vedet... ti co me dali dneska ale rozhodne meli cka a lvl k ckum adekvatni... nebylo to jako ze prisli a ja chcip, mel jsem pul zivota a a dva st na krku, debuff a stejne jsme se tam kockovali asi minutu... Vzij se prosimte do myho uhlu pohledu a co jsem si vyslech a odvozuj zavery s toho...

Mimochodem udavat rusko jako symbol pokroku a to v jakekoli dobe, je trochec mazec... v roce 1942 bojovali rusaci o stalingrad, nemeli ani shit a sedeli pekne na prdeli... jediny co jakz takz bylo byla ropa a odhodlani a hromada lidi nazbyt.. to musim priznat... Nejhustsi zbrojeni probihalo v nemecku po roce 1928;) to aby rec nestala....

nejsem ale zadnej blazen co pobiha s kulickovkou po lese v maskacich a hraje si na vojaky... jen me bavi historie
mir a slunce v dusi..


Naposledy upravil dne Fri Jun 29, 2007 1:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:27 pm

Jo sede... to uz je ale davno, to jsme poradne jste ani cechoslovaci nebyli... od ty doby se udala hromada svinstva a po roce 1938 to tu uz bylo jenom spatny.. a to ze jsme tehdy zradili se slovakama.. to bylo taky spatny..

Hele ja jsem hrdej na to ze jsem Cech, jsem hrdej na to ze moje mamka je slovenka... To co jsem napsal na zacatku bylo prehnany a omlouvam se za to. Byl jsem ptoste nastvanej no.. tak sry... nemel jsem do toho michat veci, ktery jsou kategoricky odlisny... ctel jsem jen vyburcovat.. na nasem klanu mi vazne zalezi..... Mam vas rad, jinak bych tu nebyl;)
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:34 pm

Ja jsem jenom chtel rict, ze klanova akce ma vzdycky prednost. A obzvlast v soucasne dobe. Klanu urcite pomuze mnohem vic, kdyz budem o hodinu dyl spoilit, nez kdyz serezem nejaky trubky z nepratelskyho klanu kdovikde.

A nejsem si vedom, ze bych kdy pouzil slova "pokrok" a "symbol" v souvislosti s Ruskem...

P.S. Jakekoliv dalsi kecy o WWII budou nadale povazovany za OT a nemilosrdne mazany. V pripade potreby muzem tuto problematiku probrat v zakoutich fora pro tento ucel vytvorenych... konkretne tady: https://supremefenix.editboard.com/Volna-zabava-c2/SPAM-volna-zabava-f7.htm
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:40 pm

podle me to moc prozivas, vcera sme s tema, co byly rano online ztratili v CW 2 - 5 % (to je hovno) ovsem treba skaza 40% kdyz ho dycky sundal nekdo mimo CW kdyz byl fialovej. Sli sme to doexpit a me, nerina a ynixe sundal necro - 4%. Skazu zas dalsi mag v CW.

Pak napises ty, at dem zas chcipnout, uznej, ale rad bych mel vecer alespon o 1% vic nez rano. Nemysli si, ze nechcipame v CW, ale proste kdyz nas nabehlo 20 a jich 50 tak fakt sance neni.

Jo, mozna sme meli jit uderit, ale expil si se svym lvlem kata cca 55 - 60 predpokladam a bylo jich tam pet. Takze na cca 58lvly mam vzit 60+ nerina, skazu, shaniho. Problem je v tom, ze i kdyz je pobijem, prisůi by si pro tebe zas. Nerikam, ze nechcem umirat v CW ani pro klan, ale aspon bych rad na konci dne mel o neco vic nez na jeho zacatku
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 1:56 pm

Ja mam fakt CW rad, spytaj sa hocikoho. Ale prestala ma bavit jedna vec.

1. ked na mna niekto zacne hucat aby som dosiel s mojim "tankom" pomoct, a skapem za 1,5 s lebo si nikto v zapale boja nevsimne, ze ten bishop, co moze otocit cely priebeh boja je napadnuty mobom alebo inym hracom.

2. na Cw skapem minimalne tak 3x za akciu, lebo ma kazdy potrebu mat za chrbtom healera, tak ma vzdy ressnu. A tu sa dostavame k bodu c1. 1,2,3 . mrtvy.... ress 1,2,3 ress = bohapusto zahodene v mojom pripade tyzdne expenia Smile) MNE 85 % EXP NIKTO NEVRATI.

3. ked sa parta aspon trochu zacne starat o bishopa tak tam budem ako na koni, inak je to kamikadze a ja mam rad svoj zivot Smile

4. kto nehral bisha nepochopi, rad umrem za klan, ale za klan, ktory si vsimne ze ma bishopa predtym ak ho necha skapat Very Happy

A prosim neberte tento prispevok zase moc vazne.

K tomu prisposobeniu este - "tvaril som sa ze vediem" tento klan 3 mesiace, a uz tu ludi fakt poznam. Takze si fakt nerobim iluzie a nekreslim vzdusne zamky o nejakej Band of Brothers lol!

Equip tu ma proste nadovsetko prioritu, a predpokladam, ze ked bude A, tak bude strach ze dropne A nikam sa nepojde Wink

btw. tema druhej svetovej je aj moja oblubena, mozeme o tom niekedy hodit rec.

Nemyslim, si ze sme srabi Cechoslovaci, ale ked sa v Mnichove dohodnu medzi inymi aj ti udatni Briti, ze nas proste poslu do pice, tak proti tomu moc nenarobis. Postavit sa Nemecku by bola genocida cechov a slovakov a v konecnom dosledku sme z tej vojny vysli ako vitazi. Kratkozrake a emotivne riesenia nie su vzdy tie najlepsie.

A Kanadanov mi prosim ta nespominaj Smile Ti maju tiez doma pekny bordel a nikdy v tej svojej bohatej luxusnej krajine nemali vojnu, tak nech drzia klapacku a dohodnu sa ci budu hovorit francuzsky alebo anglicky a ci vobec este nejaku kanadu chcu mat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 2:00 pm

COz o to, parta vi, ze ma bischopa, ale nestiha ho jeste hlidat, kdyz pred sebou rube do dalsich lidi. Ja umiram taky pravidelne, takze te plne chapu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 2:06 pm

dios napsal:
K tomu prisposobeniu este - "tvaril som sa ze vediem" tento klan 3 mesiace, a uz tu ludi fakt poznam. Takze si fakt nerobim iluzie a nekreslim vzdusne zamky o nejakej Band of Brothers lol!

Equip tu ma proste nadovsetko prioritu, a predpokladam, ze ked bude A, tak bude strach ze dropne A nikam sa nepojde Wink


No pokud uz konecne neprestanes opakovat, ze vsichni v klanu stoji za hovno, nikdo neni pro nikoho schopen pohnout prstem a ze vlastne i cele staveni A grade nema zadny vyznam, tak to asi fakt muzem rovnou zabalit.

Btw, uz nekdo na CW dropnul neco z equipu, kterej mel na sobe? Pochybuju. Mluvim o CW, ne o pripade, kdy vas zabije mob.
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 2:09 pm

kaozz su to stale ti isti ludia co nieco robia. bodka. je tu pozorovatelny isty trend, ale boh vie ci to vydrzi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hankie

Hankie


Poeet p?íspivku : 599
Age : 40
Localisation : Bratislava
Registration date : 22. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 4:05 pm

moj nazor

ad 1: to ze sa ludia tazko zbieraju na CW (prip. odpoved na death clena klanu) je pravda, problem je v tom, ze nie ze by sa kazdy bal, ale je to cele psychologia - kazdy caka kym sa ozve niekto iny, ze ide do toho, akonahle 1-2-3 ludia povedia ze "idem tam" tak sa pripoja aj ostatni, to je moja vlastna skusenost nielen z tohto klanu, nielen z tejto hry, ale aj z realneho zivota

ad 2: dios to uz povedal, nechcem hovorit zanho, ale neda mi to nezopakovat - jebeme na bishopa, kazdy sa rozleti pri CW akcii kade tade, dios tam skape a pozor - jeho nikto nezdvihne za 90% back, on si to vyzere uplne az do dna, keby som bol na jeho mieste, tiez nato jebem!!!!

ad 3: k prvemu prispevku k tomuto topicu, ako si vravel, ze nejaky CANADAN vravel, ze sme rodeni sraby, tak k tomu sa nebudem ani vyjadrovat, aby som zachoval svoju slusnu povahu flower
Návrat nahoru Goto down
Slayer
Anonymní




Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 5:23 pm

No tak nejdriv k tomu srabactvi. Kdyz me nekdo pozadal nekam jit na pvp, vzdycky jdu. Sice to na jednu stranu je skoda ze nejsem high lvl duelist s A vybavou, ale zase se mi libi to, ze tech par procentek ihned zase dostanu naspatek na tomhle lvl. Vyssi lvly to maji horsi, kord se musim v tomhle postavit za diose, protoze vim jaky je ztracet xp s high lvl bishopem. Pokud dios umre, mame v klanu jeste EE ketere vraci taky kolem 80%, takze to zas tak hrozne nebude, pokud by dios pockal az ho sed prijde resnout. Na druhou stranu je skoda ze nemame Clan Hall, coz je NAPROSTA NUTNOST pokud chcete hrat trosku pvp a valcit. Zaprve, kdyz umrete a misto "to village" date "to clan hall" vrati se vam 50% ztracenych xp. Zadruhe je v CH funkce na lepsi HP a MP regen (+300% HP a tusim + 100% MP), takze si v CH na pul munuty sednete a mate plno. Dale buffy - MIght, shield, decrese weight, mental shield, zerk, btb, bts, magic barrier, bless shield, vampiric rage jsou tam na Max lvlu a veci jako acumen, empower, focus, whisper jsou tam na lvl 1. Nakonec jsou tam jeste skvele teleporty do okoli clan hallu. Napriklad je li CH v adenu, mate 4 porty do cementary, 2 porty do BS, 2 porty do DC, ancient batlegrong, FoM a dalsi a dalsi. Vsechny tyto porty stoji 500 adena, takze zaprve slusne setri penize a za druhe dovoluji portnout se nepriteli do zad z mista odkud to neceka, protoze portu je opravdu spoustu a neshoduji se z porty od GK nebo od preista. Bohuzel na porizeni CH musime mit spoustu penez.

Pak se mi nelibi stereotyp pri posuzovani lidi. Jestli mi nejakej kanadan co o tom vi hovno bude tvrdit ze cesi jsou srabi kvuli 38mymu, je to asi jako kdybych ja jemu povidal ze je zasranej pristehovalec, jehoz predci byli s nejvetsi pravdepodobnosti zlocinci nebo vrazi kteri utekli pred spravedlnosti do Ameriky (svetadil).
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 5:27 pm

S tymi Kandanmi to bolo dobre lol!

Inak ten clan hall je fakt super vec, ale proste na to nemame. stoji to od 500 M vyssie, clan hall v adene vyse miliardy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hankie

Hankie


Poeet p?íspivku : 599
Age : 40
Localisation : Bratislava
Registration date : 22. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 6:20 pm

Slayer napsal:
Jestli mi nejakej kanadan co o tom vi hovno bude tvrdit ze cesi jsou srabi kvuli 38mymu, je to asi jako kdybych ja jemu povidal ze je zasranej pristehovalec, jehoz predci byli s nejvetsi pravdepodobnosti zlocinci nebo vrazi kteri utekli pred spravedlnosti do Ameriky (svetadil).

vystihol si to velmi presne, obdivujem ludi, ktori dokazu povedat (napisat) nieco tak ako to myslim ja, a napisu to bez vulgarizmov (slovo "zasranej" uz neberem ako nadavku, ja uz som vo vulgarnosti na ovela vyssej urovni) lol!
Návrat nahoru Goto down
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 9:49 pm

Vam ti kandelabri nejak lezej v zaluku Very Happy

Ten kanadan je puvodem cech, v cehach vystudoval a po valce emigroval do kanady... aby nesel do chladku kvuli svejm predeslejm aktivitam, ktere prispivaly ke zvyseni socialistickeho blaha asi tak, jako dejchani prorazena plice...zil tam padesat let a ted se vratil, aby z patriotismu ucil na skole v Zeleznem Brode... a taky aby umrel na jedinym miste, kde se citi opravdu doma... je asi hodne zasranejch kanadanu, ale tenhle to neni.. jen aby jste vedeli koho tu haanite, ale to jste nemohli vedet do predu. Jen vysekavam staryho pana ze srabu, do kteryho jsem ho namocil;)

Napsal jsem prispevek jak brno a vy to rozjedete na Chudaka pana Kalfuse RazzVery Happy:D

K tomu CW, nebudu to uz hrotit. Slibuju. Dios ma velkou pravdu... Neni to jako ze bysme nic nedelali,... Kaozz, Sed, Shani... jen tak z patra.. udelali toho pro klan mrte... hankie a hroch.. s nima je proste prdel .. a Diosko je nas tatka takovej baghera...

Jen hold jsme takovi syslici, spis na to shromazdovani.. neradi ztracime i kdyz by to mohla bejt celkem prdel;) ja jsem opak hold no... vitam kazdou bitku za kazdou cenu... ale uz vas nebudu prudit, je videt ze vam to neni lhostejny, ze mate snahu to aspon vysvetlit proc je to tak a tak.. diks
Návrat nahoru Goto down
Slayer
Anonymní




Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 10:22 pm

Tady prece vubec nejde o to, jestli to rek kanadan nebo cech, mladej nebo starej. Jediny o co de je nehazet nikdy urcitou skupinu lidi do stejnyho pytle. Kdyz me nekdo prijemnym hlasem vysvetli ze sem vlastne srab a jeko padny duvod uvede ze sem se narodil v zemi, kde pred sedmdesati lety udelala skupina vladnoucich lidi neco co by se dalo povazovat za srabarnu (i kdyz i tohle je vic nez sporne) tak mi to pripada uplne nesmyslny. Co bych teprve takovym stylem vyvodil z toho ze urcita vladnouci skupina lidi v nemecku zavirala po nekolik let miliony lidi do koncentraku a systematicky je vyhlazovala. A taky me ani nenapadne vykladat nakymu nemcovi ze je vrah a rasista, protoze je nemec.

Co se tyce te klanove a alianci pomoci v pvp, urcite je treba si pomahat co nejvic. Na druhou stranu nema cenu jit do souboju predem prohranych (cimz nechci rict ze kdyz nas je 5 a jich 6 tak je to prohrany, myslim velke rozdily). To ze vetsina lidi zrovna expi, kdyz jiny potrebuje pomoct je nemena skutecnost, a opravdu nemuzem chodit na pomoc, jen kdyz zrovna neni co jineho na praci. :-)
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 2:00 pm

Khaitle napsal:
Vam ti kandelabri nejak lezej v zaluku Very Happy

a Diosko je nas tatka takovej baghera...

diks

co je to baghera ? mam medzery vo vzdelani lol!
Návrat nahoru Goto down
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 2:52 pm

Baghera je moudry cerny panter z Knihy Junglí.. Vychoval Maugliho...Wink

Jasny Slayere, pravda pravdouci... Fakt je.. ze na tema narodni viny a jejiho dedictvi, odcinovani krivd, priznavani a napravovani chyb bylo a jeste bude popsano mnoho tisic stranek... A nikdy se to asi pradne nevyresi.. Saci mrknout na Izraelsko palestinskej konflikt.. Kdo je vlastne v pravu?? Nikdo a Oba zaroven... Je to proste moc tezky nez aby sti mclovek pohnul, aspon dokud bude clovekem;)...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tupí srabi!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tupí srabi!!!   Tupí srabi!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tupí srabi!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: