Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Důležité hlasování.

Goto down 
+5
ramses
Mostik
dios
Sed
Aeon
9 posters

Kdo je pro prestup k Imortals?
Ano, prestup k Imortals bude pro me prinosem (aktivni hraci, clan akce, equip) a jsem aktivni hrac.
Důležité hlasování. I_vote_lcap28%Důležité hlasování. I_vote_rcap
 28% [ 5 ]
Ne, chci zustat v clanu FeniX a pokusit se o zmenu, ktera se nepovedla nekolik mesicu.
Důležité hlasování. I_vote_lcap67%Důležité hlasování. I_vote_rcap
 67% [ 12 ]
Nechci nic zmenit, zaslouzim si kick.
Důležité hlasování. I_vote_lcap5%Důležité hlasování. I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Celkem hlasů : 18
 
Poll closed

AutorZpráva
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:30 pm

Kdo se zdrzi hlasovani dostane kick.


Naposledy upravil dne Mon Jun 25, 2007 8:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:32 pm

Jo, klidně bych tam šel pokud jádro zustane a budem se tam znat, ale asi si tam vemu Seda (EE)...
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:47 pm

Aeon stacilo len ANO a NE, ty manipulator Smile HLasujem za NE a to aj za predpokladu, ze mi vybavia aj 4 postavy.

Trochu ma mrzi, ze sa to zvrhlo na debatu o cwh a nie o rieseni konkretnych problemov s tym spojenych.
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:50 pm

jo a počítám s tím, že pokud se mi něco nezlíbí, tak prostě leavuju a to jak tam tak tam
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
Mostik

Mostik


Poeet p?íspivku : 58
Age : 40
Localisation : Chomutov
Registration date : 24. 05. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:51 pm

Hlasoval jsem pro NE!!!!! Nejdrive bych vyzkousel "teorii spoilu" a kdyz nebude fungovat tak bych teprve zacal neco menit....
Návrat nahoru Goto down
http://www.hcklasterec.cz
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:56 pm

Jaka manipulace jsou to fakta ... a sam sis na ne stezoval.
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 9:48 pm

Mostik napsal:
Hlasoval jsem pro NE!!!!! Nejdrive bych vyzkousel "teorii spoilu" a kdyz nebude fungovat tak bych teprve zacal neco menit....
naprosty souhlas
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:24 pm

Aeon napsal:
Jaka manipulace jsou to fakta ... a sam sis na ne stezoval.

ide len o to, ze takto sa anketove otazky nestavaju Smile inak je v nich obsiahnuta podstata Smile
Návrat nahoru Goto down
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 11:52 pm

Ber to jako popichnuti, jestli lidi chtej FeniX tak at koukaj makat!
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 12:32 am

Aeon napsal:
Ber to jako popichnuti, jestli lidi chtej FeniX tak at koukaj makat!

No my makame druhej den... ale tebe sem tam zatim nevidel... Wink
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 12:37 am

kaozz napsal:
Aeon napsal:
Ber to jako popichnuti, jestli lidi chtej FeniX tak at koukaj makat!

No my makame druhej den... ale tebe sem tam zatim nevidel... Wink
vicemene makate na my stafce, za coz bych vam rad podekoval. Dneska v noci sem dodelal posledni veci a chybi mi 5 keyu abych ji moh prasknou a shanet to znova:)

Ty keye padaj ve forge of gods, kdyby byla parta jako dnes, nebojim se, ze bysme to tam nedali Wink

BTW: kdyz to praskne, budu vas opet obtezovat na durablech atd, jen toho bude vic:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 10:08 am

...dal jsem ne...

...vybavil bych aktivni hrace A vybavenim a tretim prestupakem Smile a pak bych zacal uvazovat s kym se spojit, aby jsem dobili ADEN!!! Smile ...


Naposledy upravil dne Tue Jun 26, 2007 11:14 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
mibSK

mibSK


Poeet p?íspivku : 35
Age : 40
Localisation : BA/TO
Registration date : 21. 04. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 11:13 am

ja tiez nie
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 12:24 pm

dada napsal:
...dal jsem ne...

...vybavil bych aktivni hrace A vybavenim a tretim prestupakem Smile a pak bych zacal uvazovat s kym se spojit, aby jsem dobili ADEN!!! Smile ...
ja bych utocil na rune jen s nasim klanem, ta 85 lvl RB dole v podzemi nemuze byt tvrdy orisek drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 5:23 pm

Takze:
1)stream debaty se trochu se odchylil od tematu...
2) Jestli nekdo chce mit nejake keci na Shaniho, ohledne toho, ze je jako nemakacenko... tak at si laskave uvedomi, ze mu seredne krivdi a kouka se omluvit..
Jesli tu totiz byly casy, ze byl cwh uplne vybraklej, tak Aeon je ten posledni kdo k tomu prispel... Vubec bych se nedivil, kdyby soucet aden, ktere do klanu nahazel on prevysoval zbytek klanu...
3)Hlasoval jsem pro NE... I kdyz jsem o tom dost urputne premyslel, my konecny rozhodnuti vyslo z nasledujicich uvah..
...kdyz odejde pouze cast klanu, bude to prakticky konec klanu jak jsme ho znali..
...Zaruka ze to bude u Imousu lepsi neni zase kdovijaka...
...Rozviji se perspektivni akce se spoilama, takze bych s tim jeste pockal, nez se projevi nasledky...
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 5:57 pm

Khaitle napsal:
2) Jestli nekdo chce mit nejake keci na Shaniho, ohledne toho, ze je jako nemakacenko... tak at si laskave uvedomi, ze mu seredne krivdi a kouka se omluvit..

Nic takoveho netvrdim... Shani udelal pro klan hrozne moc a jeho zasluhy mu nikdo neupira, akorat mam za posledni dny pocit, ze nad nama zlomil hul a chce jit jinam... a kdyz nekdo po dvou dnech naseho "makani" napise, ze "jestli lidi chtej FeniX tak at koukaj makat!", tak by se asi ozval kazdej, ne? Ze za ty dva dny nebyl vecer online je v poradku, urcite mel nejakou praci a nikoho by ani ve snu nenapadlo mu v tomhle smeru neco vycitat, ale at aspon nenaznacuje, ze v klanu nedoslo k zadnemu posunu dopredu, kdyz tu nebyl...

Shani, nic z toho co sem napsal nemyslim zle, tak to tak pls neber... zatim se mi zda, ze klan se zveda z toho bahna, ve kterym se nachazel a jestli vydrzime, tak nakonec zadny prestup nekam jinam ani nebude potreba...

Takze abych se vratil k tomu, co jsi rekl...

MY CHCEME FENIX, A UZ NA TOM MAKAME
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 7:08 pm

Khaitle napsal:
Takze:
1)stream debaty se trochu se odchylil od tematu...
2) Jestli nekdo chce mit nejake keci na Shaniho, ohledne toho, ze je jako nemakacenko... tak at si laskave uvedomi, ze mu seredne krivdi a kouka se omluvit..
Jesli tu totiz byly casy, ze byl cwh uplne vybraklej, tak Aeon je ten posledni kdo k tomu prispel... Vubec bych se nedivil, kdyby soucet aden, ktere do klanu nahazel on prevysoval zbytek klanu...
3)Hlasoval jsem pro NE... I kdyz jsem o tom dost urputne premyslel, my konecny rozhodnuti vyslo z nasledujicich uvah..
...kdyz odejde pouze cast klanu, bude to prakticky konec klanu jak jsme ho znali..
...Zaruka ze to bude u Imousu lepsi neni zase kdovijaka...
...Rozviji se perspektivni akce se spoilama, takze bych s tim jeste pockal, nez se projevi nasledky...
o tech adenach bych polemizoval:) jsou tu taky lide, kteri dost do klanu investovali;), ale to je jedno
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 37
Registration date : 13. 06. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 8:14 pm

Kdyz je to jedno, tak proc to resis??Very Happy
Ne jasny bylo to takove recnicke nadsazeni, co jsem tim chtel rict je, ze si Aeon nezaslouzi aby se reagovalo tak jak se reagovalo...

Kaozz chapu to cos napsal, myslim si ze to s tim zacinanim makani nebylo mireny na tebe.. vzdyt ty preci makas;) ...slunce v dusi;)
Návrat nahoru Goto down
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 9:36 am

Aeon napsal:
Kdo se zdrzi hlasovani dostane kick.

no zacni pomaly kickovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důležité hlasování. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důležité hlasování.   Důležité hlasování. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důležité hlasování.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: