Klan FeniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klan FeniX

Supreme
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Presun klanu do klanu Imortals

Goto down 
+6
dada
ramses
kaozz
Khaitle
Sed
Aeon
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 4:27 pm

S radosti (litosti) vam oznamuji prestup aktivnich clenu do klanu Imortals.
Aktovni:Dios,Ramseska,Shani,Ynix,Dada,NoMercyCZ,NeLIa.Sedinka,Khaitle,Hankie,Kaozz
+ mozne zmeny.
Klan jako takovy se rusit nebude ale nase cwh se presune do cwh Imortals.
Ohledne ostatnich clenu: muzete se dohodnout na (novem CL fenixu) jsem ochoten predat account na Elis, pokud bude zajem.

Duvod: Klan nemuze prosperovat, kdyz je slozeny z clenu kteri hrajou denne a z clenu kteri hrajou sotva jednou tydne.
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 4:33 pm

omg už bych to měl rozchodit :/
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 4:41 pm

Porad se neco deje:D
Jdu do toho. Myslim ze to co napsal Shani ma hodne do sebe. Nechapu to jako konec. Ale jako novej zacatek... We will rise from ashes again;)
Návrat nahoru Goto down
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 4:45 pm

Aeon napsal:
Aktivni:Dios,Ramseska,Shani,Ynix,Dada,NoMercyCZ,NeLIa.Sedinka,Khaitle,Hankie,Kaozz
+ mozne zmeny.

Jeste bych mezi aktivni cleny rozhodne zapocital Azurose a miba.


Kazdopadne se mnou pocitejte.
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:05 pm

kaozz napsal:
Aeon napsal:
Aktivni:Dios,Ramseska,Shani,Ynix,Dada,NoMercyCZ,NeLIa.Sedinka,Khaitle,Hankie,Kaozz
+ mozne zmeny.

Jeste bych mezi aktivni cleny rozhodne zapocital Azurose a miba.


Kazdopadne se mnou pocitejte.
tak o tech sme se take bavili. Jde ale take o to, ci jsou ochotni hrat pro klan (tusim ze azuros jel na sebe).

proto tam sou ty mozne zmeny, zatim tam je 10 mist nebo 11, uricte jeste nekoho protlacime
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:08 pm

No Azuros jel na sebe, nez jsme dali dohromady ty spoily a plan na stavbu A. Pak se pridal k nam. Tenhle plan ted jako teda zase pada? Jaka ted bude koncepce vybaveni postav?
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:10 pm

EDIT (OPRAVA PRO JEDNODUSSI POCHOPENI ME MYSLENKY)
no shani neco resil ohledne matrose, WHcek atd, takze at se vyjadri sam:) kazdopadne miba a azurose sme tam chteli jeste dostat, ale vicemene se vezme ten, kdo bude driv online : tzn ze by se nabrala varka lidi co jsou ve hre a zbytek az se uvlni dalsi misto


Naposledy upravil dne Tue Jun 26, 2007 3:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:24 pm

ramses napsal:
no shani neco resil ohledne matrose, WHcek atd, takze at se vyjadri sam:) kazdopadne miba a azurose sme tam chteli jeste dostat, ale vicemene se vezme ten, kdo bude driv online, nic vic

No pokud se tam vsichni aktivni clenove nevejdou, tak mi to neprijde jako zas tak dobrej napad. Tim spis, ze jsme byli postaveni pred hotovou vec, misto aby se to probralo v ramci klanu. Nevim jak u ostatnich, ale pro me je tohle uplna novinka. A to, ze se nabere ten, kdo bude driv online uz je teda uplna zhulenost. Ti co se dneska pujdou vecer projit nebo projet na kole, tak jsou bez klanu? To mi neprijde moc fer...
Návrat nahoru Goto down
dada
90-160-90
dada


Poeet p?íspivku : 74
Age : 45
Localisation : Ulaanbaatar
Registration date : 28. 03. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:25 pm

Sad no co k tomu dodat, jsem z toho nejakej na mekko, ale zase na druhou stranu bych nerad zustal ve fenix klanu sam

Sad ten napad jak ziskat vybavu se mi fakt libil, jsem zvedavy jak to ted dopadne, vcera se to rozvijelo docela slibne

Sad take nechapu vyber lidi, kteri se prevedou jinam do klanu Smile))) to si delate prdel ne

hezky den vsem dada Smile
Návrat nahoru Goto down
Mostik

Mostik


Poeet p?íspivku : 58
Age : 40
Localisation : Chomutov
Registration date : 24. 05. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:39 pm

1) po rozhovoru s Diosem (cca pred mesicem) jsem se rozhodl hrat pro klan
2) nepripada mi rozumne brat zrovna ty lidi kteri budou v ten dany okamzik online
3) do noveho klanu bych klidne sel, ale musi jit VSICHNI "aktivni hraci"Exclamation
4) nepripada mi fer vuci ostatnim brat cele cwh

PAPA AZUROS
Návrat nahoru Goto down
http://www.hcklasterec.cz
dios
Admin
Admin
dios


Poeet p?íspivku : 72
Age : 44
Registration date : 20. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:51 pm

Napad je to ok, akurat by som dal trochu viac casu na debatu. A urcite by som tam zobral aj miba, quada, torreta a twina.

Kym nebude miesto aj pre nich nikam nejdem.

Osobne by som ludi nepostavil pred hotovou vec takto, 11 miest je malo, nechat niekoho mimo klan len tak sa mi zda dost drsne.

1. Kto bude CL a ZCL ?
2. Nic proti aravenovi ale naservirovat niekomu cele cwh je trosku neopatrne.
3. som na to fakt zvedavy ako to bude "fungovat" Wink
4. nechat aktivnych hracov v starom klane a vybielit cwh je svinstvo par excellence.
Návrat nahoru Goto down
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:24 pm

Ok dame tomu trochu cas...Kdo je vylozene proti?
Návrat nahoru Goto down
Hankie

Hankie


Poeet p?íspivku : 599
Age : 40
Localisation : Bratislava
Registration date : 22. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:26 pm

ak sa nieco podobne zrealizuje tak moje stanovisko je:
nikde nejdem,
z osobnych principialnych dovodov - vzdy som bol proti vselijakym fuziam a spajaniam, moje osobne skusenosti su take, ze to nikdy dobre nedopadlo.

ked im teraz dame cele CWH, a v buducnosti budeme chciet od nich odist, porozmyslajte o tom, ako sa potom bude delit CWH bom

cize proste a jednoducho, ja som proti, ale moj hlas je iba kvapka v mori,
ak sa rozhodnete, ze k nim budete chciet prestupit, dajte mi vediet co bude s mojou vybavou, ktoru nosim na svojom sexi tele:P
Návrat nahoru Goto down
NeRiN
Anonymní




Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:29 pm

Aeone jeden dotaz jakto že tam je tatik a ja ne ten hraje tak jednou rocne:D hele me tam pripis taky rikal sem ze zacinam hrat az o prazkach tak sup at se mtam Smile
QuaD
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 6:41 pm

dios napsal:
Napad je to ok, akurat by som dal trochu viac casu na debatu. A urcite by som tam zobral aj miba, quada, torreta a twina.

Kym nebude miesto aj pre nich nikam nejdem.

Osobne by som ludi nepostavil pred hotovou vec takto, 11 miest je malo, nechat niekoho mimo klan len tak sa mi zda dost drsne.

1. Kto bude CL a ZCL ?
2. Nic proti aravenovi ale naservirovat niekomu cele cwh je trosku neopatrne.
3. som na to fakt zvedavy ako to bude "fungovat" Wink
4. nechat aktivnych hracov v starom klane a vybielit cwh je svinstvo par excellence.
jinak receno nesouhlasim s tim, ale byl sem u toho kdyz se to projednavalo, zdalo se mi to jako dobry napad, ale ted uz to zas nechci

mno nechame teda jeste tak tyden a uvidime, jak se hcytnou ti spoilove.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 7:23 pm

Aeon napsal:
Ok dame tomu trochu cas...Kdo je vylozene proti?

Pokud bude misto pro vsechny aktivni hrace a jeste se to nejak vymysli s tim CWH a vlastne celou koncepci ziskavani equipu, tak proti nejsem, ale za soucasnych podminek s tim nesouhlasim.
Návrat nahoru Goto down
Aeon
Admin
Admin
Aeon


Poeet p?íspivku : 49
Age : 37
Registration date : 28. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:09 pm

Mno mam tu nabidku ze si cwh muzem nechat...staci jen hraci.
Ohledne equipu oni potrebujou jen 2 B grade a pak se vrhnou na nas kdo nema B grade.
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 8:30 pm

Tak to bych si u nich nechal vybavit Seda Very Happy

Edit: protože mi teď lineage nenaslouchá a dělá si co chce, tak jak se do toho clanu dostanu, nepočitejte že vám vrátím výbavu ... FUCK OFF!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
Khaitle

Khaitle


Poeet p?íspivku : 60
Age : 38
Registration date : 13. 06. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 2:35 am

hele, to ze prejdem k Imortals neznamena, jako ze vsichni ostatni fuck off... mame stale tyhle stranky a tady budem vsichni da FX a budem si pomahat...

Neni to jako kdyz se hraly sachy s clenama na DA bo na FXsu .. Tak jak to chapu ja, se to proste rozdeli na ligy, prvni.. pro aktivni hrace a druha pro svatecnejsi nebo vytizenejsi v osobnim zivote...

Myslim si ale taky, ze cwh, by mel zustat fxsu a stejne tak vsem clenum co se rozhodnou zustat, by mel byt ponechan eqip... neodchazi totiz oni, ale my...

pokud chcete nejdriv overit jak poslapou spoili, tak to nam rozhodne tyden stacit nebude.. ja jeste na tom svym nemam ani prvni prestupak, takze nevim jak by se mohly projevit naky vysledky.. aspon co se me tyce... ale celkove je to trochu sibenice....

Hankie ma svy zasady, ja zase svy, a jestli mi cl rekne jde se jinam, tak proste jdu, a nespekuluju... jinak je myslim problem to nekam dotahnout.
Na druhou stranu chapu ze je tu hromada silnych osobnosti, ktere jsou zvykle se ridit hlavne vlastnim usudkem...

kazdopadne bych zalozil topick kam by vsichni kdo chtej prestoupit napsali proc, a co si od toho slibuji, aby se ukazalo kdo ma zajem, a aby se take rozptylily pripadne liche nadeje,... Vyber clenu bych zas tak neprozival.. vzdyt se to da dohodnout i zpetne..
Návrat nahoru Goto down
mibSK

mibSK


Poeet p?íspivku : 35
Age : 40
Localisation : BA/TO
Registration date : 21. 04. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 3:08 am

pravdupovediac neviem co si mam teraz mysliet. hovorite ze miest je 11 ale aktivnych (viacmenej aktivnych) hracov sa mi zda byt viac. aj ked niesu vzdy naraz online urcite ich je viac ako 11. a tie vyjadrenia typu kto bude prvy online ide su fakt uzasne. takze zato ze som bol na chate cez weekend tak uz nemam sancu ak som to dobre pochopil (dakujem tym co sa ma a mne podobnych v tomto zastali).

dalsia vec je ze je tu dost takych ktory to sice nehraju kazdy den 8hodin ale trebars kazdy druhy den. to uz su looseri na ktorych sa treba vykaslat a odhodit ich ako spinave pradlo?

ja to vidim takto vsetci tu hovorite o time ale v momente jak sa nskytne prilezitost osobneho obohatenia (a gr vybava pre tych co nepochopili) tak uz sa na tim kasle a ide sa prec... a este im aj vsetko co nasporili zobereme (cwh) - skvela myslienka

osobne sa mi prec z tohto klanu vobec nechce. som tu sice len kratko ale su tu super ludia s ktorymi sa da zabavit. a to ze nebudem mat A gr tak skoro mi vobec nevadi. ked polovica odide uz to nebude ono a preco z cisto sebeckych dvovodov som proti. chcem vas tu mat vsetkych Smile
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 3:17 am

ne ne ne ne ne ne a ne, vsechno spatne, zpatky na stromy. Nikdo ale vubec nikdo nepochopil ten muj prispevek, protoze je zrejme blbe napsanej. Mysleno kdo bude online bylo k tomu seznamu clenu, protoze tam momentalne je mene mista, nez sme tam chteli dostat lidi a ne ze kdo prijde, ten si vezme misto a po 10ti lidech se to utne, to vubec ne, ten prispevek byl pro ten seznamek v prvnim postu.

Jinak stejne je topic s hlasovanim, kde se muzete vyjadrit. Po dvou predchozich dnech se mi to libi, je nas tu dost a spoiluje se ve velkem (za dva dny 150 SOP, 300 Asofe, 120 CL + dalsi picovinky). Pokud to takhle pujde dal, rozhodne (pokud muzu mluvit za sebe) NEMAM v umyslu nekam odchazet, to pouze v pripade, kdy se na to vsichni vyserou a zas kazdej bude hrabat jen na sebe. SIce i tak je v CWH celkem ho*no, ale aspon to spoilovani.

Mozna by nebylo od veci zavest taktiku :" pro koho makame dnes?" (proste vybavit cloveka B setem nebo A a zbrani a ne cekat, az se nahodou najde v CWH matros, keye a rcpt a misto toho se do toho vrhnout po hlave a proste to udelat at to trva jak to tva - hlavne u 100% rctpu)

BTW: sry za ten post, ale opravdu byl myslen jinak nez si myslite, snad vam to jako vysvetleni staci
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
kaozz
Admin
Admin
kaozz


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 02. 05. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 3:03 pm

ramses napsal:
Mozna by nebylo od veci zavest taktiku :" pro koho makame dnes?" (proste vybavit cloveka B setem nebo A a zbrani a ne cekat, az se nahodou najde v CWH matros, keye a rcpt a misto toho se do toho vrhnout po hlave a proste to udelat at to trva jak to tva - hlavne u 100% rctpu)i

Presne tak... bez roadmap a terminu sme akorat tupy stado, ktery nevi co dela... zakladam na tohle tema Thread, kdyz se k tomu nikdo jinej nema...
Návrat nahoru Goto down
Sed

Sed


Poeet p?íspivku : 85
Age : 34
Registration date : 20. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeTue Jun 26, 2007 3:31 pm

sem na vás pyšný hoši, jak málo stačilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.polek.cz/
rsap
Anonymní




Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeWed Jun 27, 2007 10:57 pm

hmm supr supr koukám a nestačím se divit, takže když nejsem online 24/7 tak si mám najit jinej klan? ok

jinak jako tímhle ste mě naprosto dostali, poslední kapka, myslím že se mi nikdo nemůže divit když vám vrátím všechnu tu krásnou výbavičku z WC a v klidu si pojedu nějakýho fithera....fakt to tu vypadá krásně když se kazdá debata stočí k tématu eqvip a po tom co sem si tohle vše přečet a našel asi 5 příspěvků od Seda na táma "chci A tohle..." "dejte mi....." "jestli ne tak..." tak opravdu ztácím chuť s váma hrát.

sem rád že sem se tu nenámáhal příspívat do takovejch topiců jako "B sračky na sebe "
Návrat nahoru Goto down
ramses
Admin
Admin
ramses


Poeet p?íspivku : 195
Age : 35
Localisation : Czech
Registration date : 19. 02. 07

Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 12:52 am

no kdybys cetl pozorneji, zjistil bys, ze tenhle topic tematu neni davno aktualni a vetsina hracu chce udrzet stary klan, takze se nikma neprechazi.

Co se tyce vybavy - no ukaz mi klan, kde by se lidi nebavili o vybave. Podle me sou tu kluci (a holky) narocnejsi mnohem mene nez jinde. Topici co by chteli ber spise jako nase zasneni, co bychom si radi oblekli a postupne se snazime to alespon nejak realizovat. Pokud vim, tak hra je taky o zabave a v tomhle momentalne se docela vyzivame.

co se tyce tveho hrani - nikdo nikdy nerek, ze musis byt online 24 hodin denne. Jediny, co se tyce hrani je ohlaseni tve nepritomnosti. Samozrejme si myslim, ze clovek, ktery hraje mene si zaslouzi vybavu o neco dyl, ale to asi vsude. Nikdy tu ale nikdo nenapsal, ze se tem, kteri hrajou mene nebude nic stavet.

Naprosto nechapu, co do tebe vjelo, dycky si na me pusobil jako pohodovy a vyrovnany kluk, se kterym se da dohodnout.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta.cz
Sponsored content





Presun klanu do klanu Imortals Empty
PříspěvekPředmět: Re: Presun klanu do klanu Imortals   Presun klanu do klanu Imortals Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Presun klanu do klanu Imortals
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» maskot nasho klanu aneb. nech zije paviel rochniak

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Klan FeniX :: Volná zábava :: Odpadkový koš-
Přejdi na: